Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia - Filco Majestouch 2


Dailir

Recommended Posts

Witam, jestem świeżo upieczonym posiadaczem klawiatury Filco i chciałbym podzielić się moimi pierwszymi wrażeniami.

Klawiatury tego producenta są bardzo rzadko spotykane w Polsce, a ich testy u nas praktycznie nie istnieją jednak każdy kto trochę głębiej siedzi w klawiaturach mechanicznych doskonale zna tego producenta. Od zawsze chciałem posiadać jedną z jego klawiatur, wybór padł na model Majestouch 2 z żółtymi keycapami i na przełączniku mx brown. 

3qCWuoU.jpg

 

W zestawie otrzymujemy przejściówkę na PS/2, key puller oraz fioletowe klawisze wasd. 

Klawiatura jest wykonana z fenomenalnej jakości plastików a spasowanie elementów wydaje się perfekcyjne.

Poniżej umieszczam parę zdjęć tego cudeńka.

 

A4nvL01.jpg

JgBDVoJ.jpgqbOdUyS.jpgvn83Ocf.jpg

 

Pełna recenzja Filco Majestouch 2 ukaże się za parę tygodni jak już dokładnie ją przetestuje i ustalę metodykę testową. 

Z chęcią odpowiem na pytania dotyczące tej klawiatury.

Pozdrawiam!

Edytowano przez Dailir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, fajna klawiaturka, ciekawie wyglądają te żółte klawisze. Faktycznie pierwszy raz słyszę o tym producencie, ale też nie siedzę za głęboko w klawiaturach, za to uwielbiam posiadać dobre produkty "egzotycznych" marek ;-). Tak z ciekawości jest podświetlana? Ile dałeś? Ona jest na oryginalnych switch'ach Cherry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja faktycznie może być pancerna. Brak podświetlania żadna strata, ale czasami przydatny "ficzer". Widzę, że nie ma żadnych klawiszy funkcyjnych, trochę szkoda, bo akurat tego by mi brakowało. Cena wydaje się trochę duża jak na tak prostą konstrukcję, ale w końcu siedzą w niej switche cherry i jest pełnowymiarowa (blok numeryczny).

 

Czekam na recenzję z przyjemnością poczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...