Skocz do zawartości

Zestaw do CSGO


Gość Andrzej

Recommended Posts

20 godzin temu, Michagm napisał:

Jedyna opcja: zrezygnować Rx580 8GB/GTX1060 6GB zamienić na GTX1050Ti ~600zl

21 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Dzięki ale ja już zaraz zwariuje od tego wszystkiego .. tyle kombinacji a jak wydam i kasę a to będzie mało wydajne ???a 5 tys pójdzie :( . Może lepiej zostać przy i7 8700 a kupić tą gorszą grafikę??? I najwyżej za rok lub dwa kupić druga ????

 

Może tak zrobić. Proszę nie panikować i rozumiem Dylematy. Od początku wiedziałem że będzie ciężko zmieścić ~5K zl.

Najtaniej brać np. i7 8700 + GTX1050Ti + 2x4GB DDR4 2133/2400 ~320zl + PSU 450W/500W ~160/180zl + ASRock Z370 Pro4 ~500zl

Proponowałbym kupić PSU przez allegro np. HUNTKEY MASTER 80 HK701-11PEP ~170zl albo Fortron Hyper MF600MS ~210zl albo Sharkoon WPM 600 ~190zl

""będzie mało wydajne"" - i5 8400 naprawdę ma dobrą wydajność i nieźle konkuruje z R5 1600x/R7 1700. To nie jest wydane 900zl do błota. Poważnie piszę...

Proste liczenie

i5 8400 + GTX1060 3GB ~1800zl

i7 8700 + GTX1050Ti ~2100zl

i3 8100 + Rx580 8GB/GTX1060 6GB ~1800zl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ??? myślałem że Msi ,gigabyte i asus to są dobre firmy ?? A do tego zestawu poleciłbyś jakąś dobrą i tanią myszkę do csgo (dobry sensor i niskie dpi) ?? Mam teraz a4tech oscar x747 blue fire ale ona już zacina się i klika sama :D . Myślałem o Genius Ammox X1-400??Co o niej myślisz ??? będzie dobra do csgo ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Andrzejku - nie mogę pomóc doradzaniu ""Mickey Mouse"".

Ja używam kilka: MC-MX / Revoltec Fight Mouse Elite i W10x / testowałem kiedyś Razer DeathHadder [rewizja pierwsza była super za ~90zl]. Koledzy używają różne: A4T Bloody V7M [Gaming], ZALMAN M200/M201R/M300 [zwykłe], Natec GENESIS G22/55/77 [popularne tanie Gaming].

Przyszłym roku będę kupował EVEREST SGM-X7 albo SM-770 albo Rampage SMX-R1 tylko muszę zobaczyć na żywo i jak sprawują. Zobacz możesz też wybierzesz EVEREST'a [dobra marka i niezła cena]. EVEREST należy do jednej firmy FSP/Fortron.

Mogę polecisz - SHARKOON ZONE GK15 albo sama myszka ZONE m20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gość Andrzej napisał:

Jeszcze jedna sprawa mnie intryguje czy jak poczekam do grudnia to czy ceny procesorów I7 8700 spadną o jakieś 100 zł czy nie ma co liczyć na to  ??? 

i7 8700 za 1429zl w Karen'ie

Dopiero no nowym roku Ceny spadną

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam od lipca bo w tedy były mega drogie karty graficzne (szał z kopaniem kryptowalut) później czekałem na nowe procesory intela 8 generacji  następnie Lipton na kanale morele.net powiedział że ceny I7 8700 spadną w listopadzie lub w grudniu teraz Ty piszesz że obniżka będzie dopiero  w styczniu 2018 roku . Dosyć tego czekania trzeba coś kupić bo w pierwszym kwartale mają też wyjść nowe procesory AMD i co znów czekać ????Paranoja , czytałem też coś w sieci o 9 generacji procesorów od Intela. Wychodzi na to że nigdy nie będzie dobrego momentu aby kupić sobie kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Andrzej napisał:

Czekam od lipca bo w tedy były mega drogie karty graficzne (szał z kopaniem kryptowalut) później czekałem na nowe procesory intela 8 generacji  następnie Lipton na kanale morele.net powiedział że ceny I7 8700 spadną w listopadzie lub w grudniu teraz Ty piszesz że obniżka będzie dopiero  w styczniu 2018 roku . Dosyć tego czekania trzeba coś kupić bo w pierwszym kwartale mają też wyjść nowe procesory AMD i co znów czekać ????Paranoja , czytałem też coś w sieci o 9 generacji procesorów od Intela. Wychodzi na to że nigdy nie będzie dobrego momentu aby kupić sobie kompa.

W Grudniu przed świętami  będzie drożej [zawsze tak było]. Lipton'a nie oglądam bo robi wszystko dla Morele.net - żeby ludzie kupowali w sklepie Morele.net. A coraz więcej klientów mają problemów z Gwarancją/RMA w Morele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Andrzej napisał:

Dajesz sobie głowe uciąć że w grudniu będzie drożej ??śledzisz rynek części komputerowych ??

To nie jest tak że ja śledzę. Bo ja to wiem jak jest z Sklepami. Sam wiesz ile ludzi będą robić wielkie zakupy przed świętami/wigilią - nie ważne gdzie minimarket/supermarket/hurtowni/itd. Nie tylko peryferia PC ale też samochody, narzędzia AGD, maszynki AGD. smartfony, HiFi a nawet ubrania sportowe itd. To jest ostatni miesiąc do końca roku i najwięcej ludzi kupują/wydają kasę w Grudniu. Sklepy też chcą dobrze zarobić - to się nazywa Złoty Biznes/Interes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no niby tak bo są też super promocje kiedy kupujemy coś drożej niż była wcześniej :D  dobra @ wysłane i wybiorę sklep który będzie najtańszy. Jak by co będę pisał :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Andrzej napisał:

Aha no niby tak bo są też super promocje kiedy kupujemy coś drożej niż była wcześniej :D  dobra @ wysłane i wybiorę sklep który będzie najtańszy. Jak by co będę pisał :) 

Dokładnie i trzeba uważać na promocje :) - Januszowie zarabiają na promocjach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Andrzej napisał:

Czy GTX 1060 6 gb będzie lepszy od RX 580 8gb ??? Bo w kilku sklepach proponują mi GTX 1060 6 gb .

Monopol działa NviDia :)

Za ile GTX1060 6GB a za ile Rx580 8GB?

Rx580 świetnie radzi w CS:GO.

Raz lepiej Rx580 8GB a raz lepiej GTX1060 6GB.

Najbardziej przyszłościowy jest Rx580 8GB bo wolniej starzeje i Vulcan rozwija bardzo dobrze zamiast Directx.

A GTX1060 ma dobrą wydajność z niskim poborem prądu [duża zaleta].

Lepiej brać Rx580 8GB ale jeśli weźmiesz GTX1060 8GB to też będzie dobrze.

Ciężki temat

Edytowano przez Michagm
Poprawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem RX 580 8GB , teraz mam ati radeona hd 5870 1gb i jestem zadowolony z niego choć już nie domaga ale kiedyś była to super karta. Dodam że GTX 1060 ma tylko 6 GB pamięci a na necie są filmiki kiedy GTX 1050 Ti z 4 GB pamięci nie radził sobie z grami. Czas pokaże czy to był dobry wybór ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...