Skocz do zawartości

Jak włamać się do laptopa?


Gość Roxana

Recommended Posts

Pilnie proszę pomóżcie mi!! W tą sobotę mam wyjść za mąż, a tym czasem przejrzałam jego telefon i mam ogromne podstawy do tego, by podejrzewać narzeczonego o zdrady!! On bardzo dużo czasu spędza "siedząc" na laptopie, niestety ma założone hasło, a mi utworzył konto bez hasła. Proszę powiedźcie mi proszę, jak mam wejść na jego konto, tak by nie było śladów włamania? On ma laptopa z firmy Lenovo, gamingowego. Próbowałam już słynne alt+crilt+delte, ale to nic nie dało
I proszę was, nie znam się dobrze na laptopach, więc piszcie prostym zrozumiałym dla szarego czlowieka językiem! Proszę pomóżcie mi, zanim będzie za późno!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli używacie jeden Laptop - 2 Login'y. Jeden narzeczony z hasłem a drugi narzeczonka z bez hasła ??. Alt+Crlt+Del to nic nie daje. Program do włamania hasła Loginu czasami zostawia ślady.

 

Żeby nie było śladów włamania. Jeśli jest 1 Laptop a są 2 Loginy - Masz Login bez hasła np. to można wejść do Dysku C [systemowy/Windows 7/8/10] -> Program Files/Pliki programów [przeglądarki, historia przeglądarki, historia GG/KK/FB/itd.], Użytkownicy/Users [Kontakty, GG/KK/itd., Łącza, Ulubione/Favourite, Wyszukiwania], Program Data [podobnie jak Program Files].

Jest opcja np: Start -> Wyszukaj programów i plików -> np. wpisuję histoia -> wyświetla plik: patterns/patterns backup czyli plik zapisuje odwiedzone strony. To wszystko zależy od przeglądarki i ustawienia do przeglądarki a jeszcze jaki Firefox/Chrome/IE/Opera/itd.

 

Więcej mogę ci pomóc.

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...