Skocz do zawartości

[Ranking] 3dmark 2013


Rexlu

Recommended Posts

Stary wynik z marca 2013 i na starych sterownikach, ale spoko wykonam nowy na niezbyt dużych podkręceniach bo nie chce mi się mocno bawić i zobaczymy =) 

Jeżeli będą mocno odbiegać to będzie trzeba wprowadzić przymusowe wersje testów, i tylko te wersje honorować.

1 godzinę temu, ivanov napisał:

Wynik na HWBot powinien być traktowany na równi z linkiem do Futuremark ORB...

Na Bocie jest coś takiego jak moderacja i zasady dodawania wyników

Oj ale ja nie do tego miałem problem, owszem jest traktowany w pełni uczciwie =)
Chodziło mi o głupie tylko kolorki, bo wszyscy leca według złego schematu Prezesa, a nie tego co dałem w pierwszym poscie :P 

Edytowano przez Rexlu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fire Strike:

10642 by Vesther - Asus GTX 780 @ 1267/1652 + i7-4770K @ 4,5 Ghz - Link

 

1 godzinę temu, Xeon napisał:

@Rexlu Zaktualizuj sobie 3dmark, bo te wyniki są bardzo ciekawe https://www.3dmark.com/3dm/11147047? i https://www.3dmark.com/3dm/448006

Popieram, podejrzanie wysoki ten twój wynik Rexlu.

Edytowano przez Vesther
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie redaktorze, ale format wygląda inaczej XD
 

Nvidia + Intel
[b]Wynik[/b] [i]by Nick[/i] - [color=green]model karty @ zegar[/color] + [color=blue]model procesora @ zegar[/color] - Link

Nvidia + AMD
[b]Wynik[/b] [i]by Nick[/i] - [color=green]model karty @ zegar[/color] + [color=red]model procesora @ zegar[/color] - Link

AMD + Intel
[b]Wynik[/b] [i]by Nick[/i] - [color=red]model karty @ zegar[/color] + [color=blue]model procesora @ zegar[/color] - Link

AMD + AMD
[b]Wynik[/b] [i]by Nick[/i] - [color=red]model karty @ zegar[/color] + [color=red]model procesora @ zegar[/color] - Link
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 4 years later...
  • 3 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...