Skocz do zawartości

Problem z laptopem


Gość Margo

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z laptopem a więc miałem Windows 7 i musiałem co jakiś czas odświeżać indeks klasyfikacji i  jak pewnego dnia odświeżałem to indeks klasyfikacji to w pewnym momencie  się zaciął i  komputer tak samo i za każdym razem tak było  i zrobiłem formata z wgraniem Windows 10 pro a był pobrany ze strony Microsoft  i wgrałem Windows i podczas instalacji wybrałem partycję żeby zrobił się dysk lokalny c i dysk lokalny d  i potem wgrałem wszystkie sterowniki to są takie błędy:

 

1. utworzył się tylko dysk lokalny c a dysk lokalny d się nie utworzył a było ustawione żeby dysk lokalny d się stworzył tez

2. co jakiś czas pojawia się nagle niebieski ekran i pisze nastąpił problem nie wyłączaj komputera uruchomi się automatycznie i potem pisze ukończono (ile)% i pod spodem jest obrazek kodeka i jak dojdzie do 100% uruchamia się ponownie

3. i nie raz po restarcie laptopa nie ma na pulpicie kursora myszki bo jest cały komputer zacięty i jak włączę program jakiś to co jakiś czas zacina się całkowicie laptop i słychać takie w głośnikach takie pyknięcie

 

A dodam ze to czysty system bo był format. Proszę o szybką pomoc i odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...