Skocz do zawartości

Macbook czy zwykły laptop?


izid111

Recommended Posts

Witam! Ostatnio wzięło mnie coś na laptopa i narazie przymierzam się do zakupu, ale pewnie w parę tygodni mi to przejdzie. Otóż wiele słyszałem o ekosystemie Apple - a jako, ze mam iPhone, to w zasadzie jestem przygotowany. Tylko, ze jest drugi problem - lubię grać, a każdy wie, ze Maki to komputery do pracy czy zwykłego przeglądania internetu. Mimo wszystko słyszałem, ze są jakieś tam gry na MacOS. Tylko tu znowu ogranicza mnie budżet - jest on bardzo swobodny, bo zbieram sobie powoli pieniążki na coś (zaraz mi np. wpadnie pomysł, żeby sobie ulepszyć mojego PC :P). Wynosi on 1000-1500, przy czym wiadomo - im większy koszt, tym więcej zbierania. Jeśli przeskok w jakości jest duży, to wiadomo - opłaca się. Oprócz grania dużo przeglądam FB czy oglądam YouTube. Dotychczas robiłem to na telefonie, bo często gdzieś idę - a to po wodę, a to gdzieś indziej. Mógłby mi ktoś polecić jakiś sprzęt, który będzie dobry dla moich wymagań? Dodam, ze pomimo przeciwności chciałbym spróbować MacBooka i jestem bardziej przychylny kupna laptopa z jabłuszkiem ;). Jeśli jeszcze chodzi o granie, to wiadomo - nie chodzi mi o jakieś premiery, bo w takim razie ulepszylbym kompa, a także posiadam konsole. Bardziej chodzi mi o takie tytuły jak Paladins czy CS:GO. Z góry dzięki za odpowiedzi!

PS. W grę wchodzi sprzęt używany!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak byś dozbierał do 2 tys zł, bo może być średnio inaczej;(

 

a nie wolisz stacjonarki za 2 tys? Na takiej bys pograł już w nowe gierki nawet na średnich detalach płynnie w FHD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...