Skocz do zawartości

Pendrive nie do przechowywania danych


Gość Monika

Recommended Posts

Kupilam pendrajwa 64gb  myslac,ze jak to pendrive sluzy do przechowywania danych.Okazalo sie inaczej.Ma mi sluzyc  do formatowania i innych funkcji hah Przepraszam za ignorancje ale czy ja kupilam pendrajwa po to,zeby go sformatowac i na niego patrzec.Weszlam na Kingstona i faktycznie tam pisze ze maja pendrajwy do innych funkcji ale nadal nie rozumiem jakich.Pierwszy raz sie z tym spotykam.Co mam z tym robic?Moj znajomy zas twierdzi,ze pendrajw jest zwyczajnie wadliwy.Czy ktos mi wyjasni co  mam z tym robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingston DataTraveller G4 64gb.Sformatowalam w formacie exFAT.Format NTFS rowniez jest ale nie ma mozliwosci sformatowania.Pokazuje sie informacja ,ze Windows nie byl w stanie zakonczyc formatowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michagm

 

Nie prawda, bo wszystkie 3 formaty obsługują obecne nowe dostępne w sprzedaż pendrivy tak się składa ;) Jedynie te o pojemności większej niż 64GB nie obsługują FAT32.

 

Co do Twojego pendriva Monika, to coś musi być z nim nie tak, bo pendrivy wszystkie służą do przechowywania danych,więc nie wierz jak ktoś mówi inaczej - bo niby do czego innego są..?!

 

 Przeskanuj pendrive programem HD Tune pod kątem scan error sector - jak nie znajdzie uszkodzonych sektorów i to i tak serwis się kłania, bo coś z nim jest nie tak ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...