Skocz do zawartości

ppibo1

Użytkownik
  • Postów

    26
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O ppibo1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ppibo1

Zielony

Zielony (2/5)

3

Reputacja

  1. ppibo1

    Monitor do 2000zł

    Taki dobry oled to chyba dużo większy wydatek. Chyba gorzej wpływa na oczy.
  2. ppibo1

    Monitor do 2000zł

    Nie używam hdr jest mi zbędny.
  3. ppibo1

    Monitor do 2000zł

    Na reddicie. W opiniach też coś się tam przewija. Chciałbym nie zmarnować kasy dlatego pytam się ekspertów.
  4. ppibo1

    Monitor do 2000zł

    Witam. Poszukuje monitora do 2000zł. Chciałbym aby był jak najmniej męczący dla oczu. Najlepiej pozbawiony pwm i flickeringu. Chciałem kupić ten https://www.x-kom.pl/p/1160236-monitor-led-27-265-284-dell-alienware-aw2723df.html , ale też coś pisali na forach o flickeringu. W rozdzielczości 27 cali i rozdzielczości 1440p. Bardzo dziękuję za propozycje !
  5. Wszystkie moduły są identyczne.
  6. Tutaj ustawienia z wyłączonym XMP: Tutaj 1.1v na SOC i 1.35V na ramie: Edit: Przetestowałem pamięci oddzielnie w układzie dual channel i w teście extreme żadnych błędów z włączonym XMP na 3600.
  7. Nigdy mnie nie wywaliło do pulpitu z jakiejkolwiek gry Sendin jutro tego screena dorzucę. To lepiej każdą pamięć oddzielnie czy w dual channel od razu?
  8. Wyłączyłem profile XMP i też wywala.
  9. Na XMP już było włączone przy tym teście na 3600. Teraz zmieniłem na profil 2 XMP czyli 3200 i dużo szybciej wywaliło błąd..
  10. Odpaliłem testmem5 długi czas było bez erroru, ale jednak coś wywaliło. Zrzut poniżej:
  11. Screen z Zentimings. Wyłączyłem w menedżerze urządzeń Realteka, ale dalej pare klatek spadnie i odczuwalne zacinki są.
  12. Przesyłam testy z LatencyMona. BF6 RedSec Team Fortress 2 Call Of Duty Warzone
  13. Witam. W większości gier które gram trzymają stałe fps jednak mam problem bo kiedy fps spadają o 1-3 to od razu jest widoczne przycięcie, zacięcie.. Jest to dosyć irytujące. Gram w stare gry typu CS Source, nowsze typu Valorant, CS2. Monitor mam 180 hz, włączony g-sync czyli automatycznie trzyma mi te 171fps. Jest tak większość czasu, ale widze na podglądzie fpsów, że spadnie o te 1-3 i od razu pojawia się zacinka i szybki powrót do płynności. Czy można jakoś to naprawić? Wszystkie temperatury są w normie. Mam wgrane najnowsze sterowniki. System to Windows 11. Dziękuje za odpowiedź. Podzespoły: CPU: Ryzen 5 5600 Chłodzenie CPU: Darkflash DN-D240 GPU: MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 12GB Obudowa: Endorfy Regnum 400 ARGB Płyta główna: Gigabyte B550M DS3H AC
  14. Przy aktualizacji sterowników wystarczy, że pobiorę najnowsze od producenta i kliknę czystą instalację? Czy inaczej trzeba to zrobić?
  15. ppibo1

    GSync a Fpsy

    Ryzen 5 5600
×
×
  • Dodaj nową pozycję...