Skocz do zawartości

Jak nie mam konta na FB nie mogę komentować?


Zeneko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Konto na forum i starczy, po co promować na siłę inne social media. Rozumiem, że na początku to może być dla Was ważne, ale co najwyżej powinna to być forma ułatwienia, alternatywa, ale nie jedyna możliwa opcja..

Dobrze widzieć te same twarze co na Overclock... tak na marginesie...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admiralicjo Szanowna,

Jesteście relatywnie nowym portalem walczącym o miejsce w czołówce. Waszą naturalną przewagą powinna być elastyczność i szybkie dopasowanie się do trendów i potrzeb, oraz na 100% błyskawiczna reakcja i odzew.

Wydaje mi się, że powinniście nad każdym z tych aspektów popracować bo obecne wrażenie jest w tym temacie nie do końca korzystne.

P.S. Szybka reakcja i tzw. open feedback channel nie oznacza automatycznej zgody, ale milczenie też nie jest opcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniku Szanowny ;)

Problem jest taki, że nikt nie zasugerował konkretnego rozwiązania. Jak żeśmy robili głosowanie, to Facebook wygrał z Disqusem i wewnętrznym systemem w stosunku bodaj 10 : 1, choć Disqus mocno lobbowałem - ale nawet grono redaktorskie za wyjątkiem widocznego tu Tomka opowiedziało się za Facebook. 

Wiadomym jest, że nie dogodzi się każdemu. Ale tutaj relacja była taka, że na 10 głosujących za FB trafił się może jeden zwolennik czegoś innego. I jako programista mam związane ręce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Technik

 

Drogi Administratorze, Głosie Szanownej Redakcji,

O i to rozumiem: Jest odpowiedź. Jest wyjaśnienie.

Rozumiem demokracja te sprawy, system zawodny ale sprawdzony. A nie wpadliście na pomysł, by tego rodzaju głosowania robić w gronie odbiorców, a nie redakcji? Nie dość, że to dobry PR to i gradacja priorytetów stosowniejsza, skoro komentarze mają tworzyć odbiorcy, a nie grono redaktorskie... 

Co do propozycji rozwiązania to konto podstawowe do portalu i forum to konto zakładane na waszej platformie, jeśli chcecie by było zintegrowane z różnymi platformami jak FB, Disqusem, YT, Twitter, nie widzę przeszkód by było w panelu zarządzania kontem w sekcji integracja, stworzonej na te potrzeby. 

A tak z ciekawości, planujecie jakieś reality check w tym temacie? Jeśli tak to ile czasu potrzebujecie, by zauważyć, zrewaluować i usunąć przyczyny pustki w komentarzach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...