Skocz do zawartości

PŁYTA GŁOWNA POMOCY


Gość PumasEK

Recommended Posts

płytę kupiłem nową link: https://allegro.pl/plyta-gowna-msi-ms-7728-core-i3-i5-i7-ddr3-s-1155-i6127914835.html

Procesor do płyty: https://allegro.pl/oryginal-box-i3-2120-3-3ghz-1155-cooler-mater-i6651301261.html#thumb/7

Nie mam pojęcia o co chodzi, Po odpaleniu komputera nie ma obrazu komputer cały czas chodzi, nie wyłącza się.

Może to być spowodowane brakiem aktualizacji biosu czy coś takiego ?

Od razu mówię że do płyty nie był wkładany żaden inny procesor prócz tego I3

Nie mam procesora na zamianę żeby sprawdzić czy odpali na innym.

Ten brak obrazu może być spowodowany, tym że płyta nie miała aktualizacji biosu czy coś takiego ?

P.s Płyta była odesłana na gwarancję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli procesor Sandy, więc aktualizacja BIOS-u nie jest w żadnym przypadku konieczna. Jeżeli nie masz innej płyty, CPU i RAM do przetestowania, to nic nie poradzimy.

Możesz jedynie spróbować wyczyścić BIOS, wyciągając baterię na minutę, dwie, przy wyłączonym zasilaniu (fizycznie wyjęta wtyczka z zasilacza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli procesor bo ram na 100% sprawny

Raczej pieniędzy z aukcji nie odzyskam ponieważ już po terminie na zwrot.

A procka nie miałem kiedy przetestować ponieważ płyta na gwarancji 2tyg ponieważ nie mieli na składzie nowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaraz wszystko ci przyśle.

Proszę co ja mam tera robić ?

Dzwonić do gościa i pytać się czy odda pieniądze.

Sam procesora raczej nie popsułem gdyż nie miałem nawet jak.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja jestem, żeby Ci powiedzieć, co masz zrobić? Jak nie masz części zamiennych do sprawdzenia, to jesteś w martwym punkcie. Oddaj do jakiegoś serwisu, gdzie rozpieprzą sprzęt jeszcze bardziej, jak się boisz do mnie przysłać %-).

Jeżeli nie działa, a Ty wszystko dobrze złożyłeś, to podejrzewam, że płyta będzie trup. Procesory się raczej nie psują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...