Skocz do zawartości

Pitt_34

Użytkownik
  • Postów

    570
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pitt_34

  1. "Nie będziemy zapowiadać nowych kart graficznych" I wszytko w temacie Kupno 5090 w grudniu było jak najbardziej dobrym wyborem.
  2. Zapomniałeś dopisać nowy zasilacz, bo te 850W marnie wygląda
  3. @Kadajo dawaj foty tego nowego cuda co masz wpisanego w sygnaturce
  4. Serio zmieniłeś 9800X3D na 14600 ?
  5. Ty tak na serio ? Jeśli tak to biedni Ci, którzy skorzystaliby z takich rad.
  6. Śledzę co prawda OLX i jak dla mnie większość ofert wisi. Jeśli jest na allegro tak jak pisze @Radio Tirana to takie ilości jakie rzucają sklepy na allegro też nie są wyznacznikiem tego, że to schodzi w tak dużych ilościach, biorąc pod uwagę chociażby to, że Polska to 38 mln kraj. Ale z ciekawości wszedłem sobie na Morele i tak np. sprzedaż w grudniu w stosunku do października i listopada spadła o co najmniej połowę. Pierwsze z brzegu Kingston Fury czy Patriot Viper
  7. Jakieś konkretne dane , info ?
  8. Bialutka ładniutka
  9. Dalej nie rozumiem jaki to ma sens, przy tak znikomym przyroście wydajności ?
  10. Ja się tak zastanawiam do czego Wam potrzebne jest te 800W, bo nie chcecie mi powiedzieć , że dla 1/2 FPS w grach ? 600W to już kosmos
  11. Powinien być kompatybilny z G-sync przecież to nie jest starty monitor/tv ?
  12. To jest jakaś porażka
  13. @Paw79 Kolega wyżej dobrze prawi, jak raz wejdziesz w OLEDa to już nie wrócisz do IPS/VA.
  14. 8 miesięcy używałem Mastera 5080 nie było żadnych problemów z wyciekiem. Oczywiście karta w gnieździe PCIe.
  15. Na jednym i drugim jest git 😂 Krzywą delikatnie ruszyć i już 😀 chociaż w moim modelu tego nie trzeba robić.
  16. Gigabyte odrobiło lekcje i faktycznie jak ktoś lubi ciszę to wybór nie jest taki zły.
  17. Realny scenariusz
  18. Ja rozumiem być fanboyem, oczywiście w granicach rozsądku, ale być wyznawcą to już nie bardzo.
  19. Masz w 100% rację, ale znając życie jak sam nie anulujesz zamówienia to zrobią to oni i oddadzą kasę, dla nich temat będzie zamknięty.
  20. Dobiłeś kolegę
  21. Nikt nie mówi, że na innych płytach to się nie dzieje, ale różnica jest taka że ASRock w tym góruje. Dla przykładu, moja płyta z sygnaturki, 4 procesory i każdy przeżył. Tak jak Bi pisze, coś jest na rzeczy.
  22. Potrafisz pocieszyć
  23. Jak widzisz nie dla wszystkich.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...