Skocz do zawartości

Popok123

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Popok123

Nowy

Nowy (1/5)

0

Reputacja

  1. Budżet już został nadpisany, bo pierwotnie wybrany był 7700😄. A z chłodzeniem to w sumie chyba nie rozumiem jak to działa, wydaje mi się że lepiej dopłacić 100, 150zł i mieć tanie AIO, albo nawet powiedzmy za 250zł lepiej kupić wodne niż zwykłe. Chyba że to jest bardziej złożona sprawa
  2. Często wykorzystuje komputer np do grafiki 3D czy do trenowania modeli, a patrząc na inne AM5 to Ryzena 9 7900 lekko odstaje od pozostałych, a nie wymaga dużej dopłaty. Co do chłodzenia to masz jakieś polecajki? Z tego co ja znalazłem jest polecany Silver Monkey X STORMY 120mm ARGB + jeszcze mam pytanie co do RX7800XT, obecnie chyba tylko XFX posiada wersje z 3 takimi samymi wyjściami. W przyszłość chciałbym zakupić 3 takie same monitory, pytanie czy będzie zauważalna różnica jak jeden monitor będzie podpięty do hdmi a 2 pozostałe do display-a? Ponieważ ta grafika od Gigabyte wydaje się wydajniejsza, ale no posiada ten złączowy problem.
  3. Cześć, składam obecnie komputer w budżecie zawartym w tytule i chciałbym się poradzić, czy taki zestaw będzie dobry pod względem ceny i wydajności. Główne wątpliwości mam co do zasilacza, czy 750W będzie wystarczający, a także co do chłodzenia, czy iść w wodne czy zostać na zwykłym. Zależy mi też oczywiście na wyglądzie więc chłodzenie wodne jest mile widziane B) Przyjmę również rady co do obudowy, chciałbym aby była w tym stylu jak wybrany pyxis, ale może istnieje lepszy wybór. Z góry dzięki za pomoc!! Zestaw: 1. Procesor: AMD Ryzen 9 7900 2. Grafika: XFX Radeon RX 7800 XT SPEEDSTER QICK319 CR 16GB GDDR6 3. RAM: Lexar 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 Ares RGB 4. MOBO: Gigabyte B650 EAGLE 5. Obudowa: Silver Monkey X Pyxis 6. Chłodzenie: Silver Monkey X SNOWY ARGB 240 2x120 mm 7: Zasilacz: Gigabyte UD750GM PG5 750W 80 Plus Gold ATX 3.0 Dyski już posiadam, 2x M2 i HDD.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...