Skocz do zawartości

Hardkorowa strefa hardware'owych uniesień


SMX

Recommended Posts

Temat żywcem powielony z innego forumka, gdyż tam nie spotkał się z jakimkolwiek odzewem (a szkoda) Tym niemniej, do rzeczy ;)

///

Wątek jakich wiele na innych internetowych tworach. Wszystko to co Cię w jakiś sposób zaintrygowało / skłoniło do podjęcia prac nad swoją ''maszynką'', bądź zwyczajnie dany projekt ''cieszy oko'' i chciałbyś się nim podzielić z szerszym gronem odbiorców...to trafiłeś pod dobry adres ;)
Miejmy nadzieje ze uda nam się tutaj stworzyć jakąś obszerniejszą galerie, o dość sporym stopniu zróżnicowania, tak ażeby każdy przeglądający znalazł coś dla siebie. Brief jest dość jasny, także ;)

Na wypadek gdyby ktoś się rozpędził - pamiętajmy o spojlerach :)

Jeśli o mnie idzie, to ostatnio natrafiłem właściwie na dwa bardzo ciekawe buildy w 900D

https://s15.postimg.o...3q9ij/image.jpg

oraz

https://s17.postimg.o...bpb8f/image.jpg
 
------
Sposób uploadu zdjęć iście dowolny, zatem do dzieła ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja twierdzę że nie do końca rozumiesz samo założenie przyświecające temu wątkowi, ale już spieszę z wyjaśnieniem :P Po pierwsze wpisz sobie w pasek przeglądarki frazę ''komputer'' i zobacz czy to wsio faktycznie tak wygląda :P To mają być wyszukane buildy takie ekhm... orgazmiczne, na których można a) czy to bazować (lub) b) mogące stanowić jakieś odniesienie, dla...czegoś tam :) Reszta jak w poście otwierającym. Zresztą...ile to jest zapisać i wrzucić fotkę przez załącznik? 10sek?  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2016 o 19:20, SMX napisał:

Ja twierdzę że nie do końca rozumiesz samo założenie przyświecające temu wątkowi, ale już spieszę z wyjaśnieniem Po pierwsze wpisz sobie w pasek przeglądarki frazę ''komputer'' i zobacz czy to wsio faktycznie tak wygląda To mają być wyszukane buildy takie ekhm... orgazmiczne, na których można a) czy to bazować (lub) b) mogące stanowić jakieś odniesienie, dla...czegoś tam Reszta jak w poście otwierającym. Zresztą...ile to jest zapisać i wrzucić fotkę przez załącznik? 10sek? 

SMX ma w sumie dobry pomysł. Ja bym tylko temat zmienił na "pokaż nad czym teraz się onanizujesz" lub "strefa Onana" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, omar2033 napisał:

SMX ma w sumie dobry pomysł. Ja bym tylko temat zmienił na "pokaż nad czym teraz się onanizujesz" lub "strefa Onana"

Omar śmieszku, waż słowa, bo zaraz doniosę komu czeba a chyba nie chcesz zostać zaszczuty? Pamiętaj - z koneksjami nie wygrasz XD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest magicznego w "twardych sztywnych rurach" :)

Docelowo chciałbym podobnie ogarnąć swojego kompa osiągając  efekt jak na filmie:

 

Natomiast przy tym wymiękłem (ale to już dla super hobbystów)

 

Panowie teraz takie pytanie....

Znacie ludzi , którzy odpłatnie robią dobre zestawy chłodzenia.

Warto by było mieć kontakt, ja np chętnie zapłaciłbym za naprawdę dobra robotę jak spędzał tygodnie nad ogarnianiem złączek, gwintów i innych rzeczy jakimi nie mam ochoty zaprzątać sobie głowy. 

Edytowano przez 539
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...