Skocz do zawartości

pabl00

Użytkownik
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pabl00

  1. Próbowałem bez zmian. Nie działa. zachowuje się tak samo. Stary uszkodzony wentylator się grzał, czyli próbował pracować. Przed podmianką na inny zrobiłem reset biosu - może tu wina?
  2. Płyta główna H61M-VG3. Nie kręcił mi się wentylator CPU z powodu zatarcia, bo strasznie grzał się silniczek. Kupiłem drugi cały układ chłodzący i on też nie działa. Podsyłam filmik z problemem. Dodam, że obecny chodzi lekko i się nie przegrzewa. BIOS go widzi. VID_20260112_183929.mp4
  3. Temat nieaktualny. Mam 3 letni dysk SSD i zostało mu 6% życia mimo małego zapisu i odczytu Kupiłem używkę za 600zł z bezpieczniejszym zasilaczem, i5-8 gen, GTX 1050 TI, 24 GB ram i dyskiem który mimo dużego zapisu ma 90% życia.
  4. Sporo jest tych małych GTX 1050 Ti 4GB z jednym wentylatorem - 150-200zł
  5. No właśnie widzę że 4GB wymaga 8pin, pod mój zasilacz już nie podejdzie?
  6. Macie zdj zasilacza i zasilanie karty mam na 6 pin Myślę nad 960, ale nie wiem czy 4gb czy 2gb
  7. Procesor i3-3240, płyta główna H61M-VG3, Ram 8GB. Jaka karta graficzna najlepiej, aby to współgrało?
  8. Czemu wyłączyli pclab?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...