-
Postów
1 568 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów
-
No te ich promocje !! dostosowanie cen do konkurencji Promka to by była jak by kosztowało 2200 zł xd
-
Udało się wam coś kupić na black frajer?
-
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Ja podsumuję tylko tą premierę, niech będzie co ma być mam wywalone -
Migracja użytkowników z forum PCLab (*)
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na azgan temat w Dyskusje na tematy różne
O kurde a to nie miało być jutro? -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Ja dobrze rozumiem że premiera tzn zapowiedź i prezentacja na tych targach 10 stycznia a w sklepach pewnie z miesiąc później? bo nigdy nie śledziłem premiery -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Mogli by chociaż nie wiem jakoś przed Bożym narodzeniem na święta w prezencie jakieś przecieki kontrolowane dać z dobrym info a nie czekać do połowy stycznia bo nie wyczymie już halinka Takiego kabaretu z "przeciekami" to nie było chyba przed 4xxx? -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Tak jak kiedyś nie kupowałeś na premierę i za 5 lat dostawałeś gre za free w gazetce -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Wiem że to odklejka i nierealne ale jak bym widział serię 5xxx żeby nikt nie marudził biorąc pod uwagę leaki wydajności. 5070 TI = 4080 S + 5-10% ? cena 4000 zł ~ 5080 = 4090 ~~ cena 5500-6000 zł ~~ ? 5090 = 4090 + 40-50% 8000-9000 ~~ ? Tylko heheszkami jest to że 5080 będzie mieć tylko 16gb Vram XDD -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Tak ale mówimy o PT Ile gier ma PT obecnie? CP i wukong ? zwykle RT jeśli daje wizualnie różnicę w niektórych grach pociągnie na spokojnie na nowej gen w 4k nawet. -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Skoro 5090 ma mieć 40-50% + od 4090 no i lepsze fps w RT to czy na pewno? No pomińmy właśnie gry gdzie nie istnieje optymalizacja -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Zepsułeś moje marzenia Chyba dłużej zostanę na 1440p ewentualnie UW -
Musiałem mimo że gram w D4
-
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Ja aktualnie wyglądam jak ten gościu z krzesłem patrząc na te cyrkowe "przecieki" a bardziej ścieki -
Promki na xkom jak by ktoś chciał na MSI
-
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Dobrze ze rok temu przyszłościowo wziąłem dobre 1000w w promce zamiast 850 -
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
Do tego stycznia pierdolca dostaniemy Edit: z tego co wiemy to dobrze rozumiem 5070 ti ~~ 4080 super 5080 ~~ 4090 5090 ~~ 50%+ od 4090 ? -
Mniejsze ceny a u mnie może zdolność kredytowa jakaś albo gotówka
-
Znowu ruszam karuzelę śmiechu ostatecznie nie kupiłem tego oleda 4k bo kumpel znalazł kupca na już za gotówkę Ale informacje o ramionach na monitor zatrzymam No cóż czekam do lutego, może od razy pieniążki na GPU będą
-
Poe 2 rozwali internety
-
Nie mogę znaleźć takiego na ramieniu powyżej 9 kg z ART , może ślepy jestem xd
-
Max 9 kg a sam monitor ma 9kg, musi mieć zapas udźwigu uchwyt. Ten silver monkey co wyżej zalinkowałem będzie git myśle
-
No to co 9 kg monitor montować na uchwycie za 1400 zł do 30 40 kg ? nie takie pieniązki xd
-
Nie no jak monitor waży 9kg to da rade raczej do 18 mając xd https://www.x-kom.pl/p/1162813-uchwyt-do-monitora-silver-monkey-um-900-sprezyna-gazowa-max.html#Specyfikacja
-
No tego co wyżej linkowałem https://www.x-kom.pl/p/1267527-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3225qf-oled.html warto obserwować np raz dziennie wejdź na kilka sklepów i patrz albo na allegro nówki bo są też czasem tańsze po wystawowe na gwarancji. Jeśli chodzi o 4k oled ten monitor to jest TOP absolutne serio, kolory z pudełka itd bomba. no i 3 generacja matrycy + 3 lata gwary na wypalenie
-
Mogli byście polecić jakieś dobre ramie do tego della? mocowane do biurka https://www.x-kom.pl/p/1267527-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3225qf-oled.html Bez podstawy 9 kg waży, vesa 100x100 standardowo Do mojego IPS-a mam takie ruchome na boki ale nie wiem czy nie kupić takiego prostego "nie ramienia" Taki chyba z zapasem kg żeby był https://www.x-kom.pl/p/1162813-uchwyt-do-monitora-silver-monkey-um-900-sprezyna-gazowa-max.html#Specyfikacja
