Skocz do zawartości

Mistrz zakonu Paladynów

Użytkownik
  • Postów

    1 568
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów

  1. No te ich promocje !! dostosowanie cen do konkurencji Promka to by była jak by kosztowało 2200 zł xd
  2. Udało się wam coś kupić na black frajer?
  3. Ja podsumuję tylko tą premierę, niech będzie co ma być mam wywalone
  4. Ja dobrze rozumiem że premiera tzn zapowiedź i prezentacja na tych targach 10 stycznia a w sklepach pewnie z miesiąc później? bo nigdy nie śledziłem premiery
  5. Mogli by chociaż nie wiem jakoś przed Bożym narodzeniem na święta w prezencie jakieś przecieki kontrolowane dać z dobrym info a nie czekać do połowy stycznia bo nie wyczymie już halinka Takiego kabaretu z "przeciekami" to nie było chyba przed 4xxx?
  6. Tak jak kiedyś nie kupowałeś na premierę i za 5 lat dostawałeś gre za free w gazetce
  7. Wiem że to odklejka i nierealne ale jak bym widział serię 5xxx żeby nikt nie marudził biorąc pod uwagę leaki wydajności. 5070 TI = 4080 S + 5-10% ? cena 4000 zł ~ 5080 = 4090 ~~ cena 5500-6000 zł ~~ ? 5090 = 4090 + 40-50% 8000-9000 ~~ ? Tylko heheszkami jest to że 5080 będzie mieć tylko 16gb Vram XDD
  8. Tak ale mówimy o PT Ile gier ma PT obecnie? CP i wukong ? zwykle RT jeśli daje wizualnie różnicę w niektórych grach pociągnie na spokojnie na nowej gen w 4k nawet.
  9. Skoro 5090 ma mieć 40-50% + od 4090 no i lepsze fps w RT to czy na pewno? No pomińmy właśnie gry gdzie nie istnieje optymalizacja
  10. Zepsułeś moje marzenia Chyba dłużej zostanę na 1440p ewentualnie UW
  11. Musiałem mimo że gram w D4
  12. Ja aktualnie wyglądam jak ten gościu z krzesłem patrząc na te cyrkowe "przecieki" a bardziej ścieki
  13. Promki na xkom jak by ktoś chciał na MSI
  14. Dobrze ze rok temu przyszłościowo wziąłem dobre 1000w w promce zamiast 850
  15. Do tego stycznia pierdolca dostaniemy Edit: z tego co wiemy to dobrze rozumiem 5070 ti ~~ 4080 super 5080 ~~ 4090 5090 ~~ 50%+ od 4090 ?
  16. Mniejsze ceny a u mnie może zdolność kredytowa jakaś albo gotówka
  17. Znowu ruszam karuzelę śmiechu ostatecznie nie kupiłem tego oleda 4k bo kumpel znalazł kupca na już za gotówkę Ale informacje o ramionach na monitor zatrzymam No cóż czekam do lutego, może od razy pieniążki na GPU będą
  18. Poe 2 rozwali internety
  19. Nie mogę znaleźć takiego na ramieniu powyżej 9 kg z ART , może ślepy jestem xd
  20. Max 9 kg a sam monitor ma 9kg, musi mieć zapas udźwigu uchwyt. Ten silver monkey co wyżej zalinkowałem będzie git myśle
  21. No to co 9 kg monitor montować na uchwycie za 1400 zł do 30 40 kg ? nie takie pieniązki xd
  22. Nie no jak monitor waży 9kg to da rade raczej do 18 mając xd https://www.x-kom.pl/p/1162813-uchwyt-do-monitora-silver-monkey-um-900-sprezyna-gazowa-max.html#Specyfikacja
  23. No tego co wyżej linkowałem https://www.x-kom.pl/p/1267527-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3225qf-oled.html warto obserwować np raz dziennie wejdź na kilka sklepów i patrz albo na allegro nówki bo są też czasem tańsze po wystawowe na gwarancji. Jeśli chodzi o 4k oled ten monitor to jest TOP absolutne serio, kolory z pudełka itd bomba. no i 3 generacja matrycy + 3 lata gwary na wypalenie
  24. Mogli byście polecić jakieś dobre ramie do tego della? mocowane do biurka https://www.x-kom.pl/p/1267527-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3225qf-oled.html Bez podstawy 9 kg waży, vesa 100x100 standardowo Do mojego IPS-a mam takie ruchome na boki ale nie wiem czy nie kupić takiego prostego "nie ramienia" Taki chyba z zapasem kg żeby był https://www.x-kom.pl/p/1162813-uchwyt-do-monitora-silver-monkey-um-900-sprezyna-gazowa-max.html#Specyfikacja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...