-
Postów
1 569 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów
-
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
To było do przewidzenia "a yolo biorę w grudniu rtx 5080 w ratki zero bo do 6xxx nie będę czekał superek nie będzie" tiaaa -
https://ithardware.pl/aktualnosci/dell_pokazal_monitor_39_cali_tandem_oled_5k-51354.html Wiedziałem że w końcu to zrobią 5k2k qd-oled 5 gen i 3440x1440 5 gen
-
-
Niech cię oświetla swym blaskiem oledowym 5 gen Czasem też ten jest na ME https://www.msi.com/Monitor/MPG-341CQR-QD-OLED-X36 ciut tańszy ale nadal 4800
-
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-asus-rog-swift-pg34wcdn-34-3440x1440px-qd-oled-360hz-0-03-ms-gtg-curved?utm_source=Mail-dostepnosc&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt 5 400 prawie
-
RTX 60x0 (Rubin) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Lameismyname temat w Karty graficzne
@ITHardwareGPT Zasilanie 3 fazowe jak do indukcji na osobnym bezpieczniku XDDDDD -
-
https://ithardware.pl/aktualnosci/msi_oled_pierwszy_monitor_qd_oled_penta_tandem_oficjalnie-51019.html
-
No to tak teoretycznie pod sprzęt który mam w sygnaturce ile bym musiał wydać na płytę (am5 po procek tez nowy) i ram? wiecej niż 32 gb nie potrzebuję bo nie pracuję na kompie OC też nie robię. Po prostu siadam i gram
-
Ostatnio sobię myślę kurde 9800 x3d w fajnej cenie do tego płyta nowa i można skoczyć na am5 ale widzę że ceny RAM nadal odlot i chyba szybko to się nie zmieni
-
@ODIN85 @Reddzik Ale kostka to element nowego dodatku a on go chyba jeszcze nie kupił Ale zmiany w skilach były dla każdego tylko jak kupisz dodatek to masz kilika dodatkowych wyborów chyba.
-
Będziesz miał urlop/l4 wrócisz do gry i zobaczysz że dużo rzeczy poszło tak na prawdę na plus. Do tego pewnie za miesiąc lub dwa będą pierwsze promki na nowy dodatek który zmienia sporo.
-
To co masz teraz w drzewku to w większości są aspekty które były w przedmiotach, a teraz w przedmiotach masz nowe.
-
-
Ktoś kto gra palkiem może mi wytłumaczyć dlaczego moje młotki wyglądają tak metalicznie a nie świecąco? https://ibb.co/0Rs8wCLv To jest chyba jakiś bug ale jak to naprawić ? https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/blessed-hammer-displaying-incorrectly/236114 tutaj ktoś już w grudniu to miał. Na prawie wszystkich filmach z S13 i dodatku wyglądają świecąco jak na gifie niżej Może w s13 i dodatku dopiero jakiś set/item/talizman zmienia je? tak to powinno wyglądać EDIT: opcja "Reduce Strobing" czyli redukcja błysków to powoduje wyłączyłem i już skil wygląda jak powinien Ta opcja powinna być w zakładce grafika a nie rozgrywka skoro robi aż taką zmianę
-
@Valeri Dobrze ze jednak go nie kupiłem
-
do usunięcia
-
Szukam narzędzia które jak najdokładniej przerobi screen z diablo 3 na taki który będzie wyglądał jak z diablo 4, jednak obawiam się że coś takiego jest tylko możliwe na płatnych narzędziach bo jest to przeskok z gta 4 na gta 6 Po prostu przerzuci to na "nowy silnik", albo ss z jakiejś starej gierki na GBA na nowszy styl graficzny. Rozumiem że zrobienie czegoś takiego to nie są rendery AI tylko coś zrobione ręcznie przy AI ? Jak ktoś ma dostęp do takich narzędzi i będzie mu się nudziło (a potrafi to zrobić) to niech ten SS https://ibb.co/HLXt1q2M z D3 przerobi na grafikę jak najbardziej zbliżoną do Diablo 4 Paladyn już jest w diablo 4 ale nie ma regionu zachodniej marchii i próbuję sobie zobrazować tej miód na oczy takim renderem
-
Wiecie może dlaczego za każdym razem gdy mówię do ai aby wygenerował mi jakiś obraz lub go przerobił jest napisane "oto twój obraz" a pod spodem nic nie ma tylko ciemne pole czatu? Próbowałem wydawać komendy aby przerzucił SS ze starszej gry na jakiś nowszy silnik graficzny. Czyszczenie coockies, pamieci i adbloka nic nie daje. Wieczorem spróbuję może po prostu jest przeciążenie zwykły tryb AI w google mówi mi że wyrenderował ten obraz ale z jakiegoś powodu ja go nie widzę.
-
@galakty Dobrze że zwróciłem uwagę na powłokę w tym https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mag-271qp-qd-oled-x24-26-5-2560x1440px-240hz-0-03ms-gtg?gad_source=1&gad_campaignid=20291594387&gbraid=0AAAAADoIO6_N6fVnbKkC_lHV6jUaqM8kV&gclid=CjwKCAjwwdbPBhBgEiwAxBRA4aIM3t6px1WpNdC-NicX_jwhrHpMqhxrX5Ns0ziSZa5quFkP_wlhpRoC55IQAvD_BwE edit : Dlaczego niektórzy piszą że to glossy a niektórzy matt? producent sam nie wie? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw2725df-26-7-2560x1440px-360hz-0-03-ms-gtg Przecież ten to jest ewidentnie glossy widziałem go na własne oczy a jest matt napisane
-
-
No jak jest lepszy w jakimś stopniu to bym go wzial cena ta sama.
-
Mi chodzi po prostu czy warto za 1600 zł z mojego monitora zrobić przesiadkę.
