Skocz do zawartości

Mistrz zakonu Paladynów

Użytkownik
  • Postów

    1 569
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów

  1. To było do przewidzenia "a yolo biorę w grudniu rtx 5080 w ratki zero bo do 6xxx nie będę czekał superek nie będzie" tiaaa
  2. https://ithardware.pl/aktualnosci/dell_pokazal_monitor_39_cali_tandem_oled_5k-51354.html Wiedziałem że w końcu to zrobią 5k2k qd-oled 5 gen i 3440x1440 5 gen
  3. Niech cię oświetla swym blaskiem oledowym 5 gen Czasem też ten jest na ME https://www.msi.com/Monitor/MPG-341CQR-QD-OLED-X36 ciut tańszy ale nadal 4800
  4. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-asus-rog-swift-pg34wcdn-34-3440x1440px-qd-oled-360hz-0-03-ms-gtg-curved?utm_source=Mail-dostepnosc&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt 5 400 prawie
  5. @ITHardwareGPT Zasilanie 3 fazowe jak do indukcji na osobnym bezpieczniku XDDDDD
  6. https://ithardware.pl/aktualnosci/msi_oled_pierwszy_monitor_qd_oled_penta_tandem_oficjalnie-51019.html
  7. @AudRob A ile bym musiał wydać na płytę pod AM5 żeby nie był to najtańszy paździerz ale też nie koks do OC? ja oc nie robie odpalam i gram RAM ddr5 które? najtańsze widzę po 1300zł nawet 2x16 gb ale pewnie to pułapka
  8. Sprzęt w sygnaturce bo myślę nad przesiadką na AM5, reszta zostaje Procek : AMD Ryzen 7 5800X3D RAM : Kingston FURY 2x16GB 3600MHz CL16 Renegade RGB Płyta : MSI B450 Gaming Plus Max AM4 Raczej sprzedam to w zestawie to ktoś chętniej kupi z jakimś rabatem
  9. No to tak teoretycznie pod sprzęt który mam w sygnaturce ile bym musiał wydać na płytę (am5 po procek tez nowy) i ram? wiecej niż 32 gb nie potrzebuję bo nie pracuję na kompie OC też nie robię. Po prostu siadam i gram
  10. Ostatnio sobię myślę kurde 9800 x3d w fajnej cenie do tego płyta nowa i można skoczyć na am5 ale widzę że ceny RAM nadal odlot i chyba szybko to się nie zmieni
  11. @ODIN85 @Reddzik Ale kostka to element nowego dodatku a on go chyba jeszcze nie kupił Ale zmiany w skilach były dla każdego tylko jak kupisz dodatek to masz kilika dodatkowych wyborów chyba.
  12. Będziesz miał urlop/l4 wrócisz do gry i zobaczysz że dużo rzeczy poszło tak na prawdę na plus. Do tego pewnie za miesiąc lub dwa będą pierwsze promki na nowy dodatek który zmienia sporo.
  13. To co masz teraz w drzewku to w większości są aspekty które były w przedmiotach, a teraz w przedmiotach masz nowe.
  14. Ktoś kto gra palkiem może mi wytłumaczyć dlaczego moje młotki wyglądają tak metalicznie a nie świecąco? https://ibb.co/0Rs8wCLv To jest chyba jakiś bug ale jak to naprawić ? https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/blessed-hammer-displaying-incorrectly/236114 tutaj ktoś już w grudniu to miał. Na prawie wszystkich filmach z S13 i dodatku wyglądają świecąco jak na gifie niżej Może w s13 i dodatku dopiero jakiś set/item/talizman zmienia je? tak to powinno wyglądać EDIT: opcja "Reduce Strobing" czyli redukcja błysków to powoduje wyłączyłem i już skil wygląda jak powinien Ta opcja powinna być w zakładce grafika a nie rozgrywka skoro robi aż taką zmianę
  15. @Valeri Dobrze ze jednak go nie kupiłem
  16. Szukam narzędzia które jak najdokładniej przerobi screen z diablo 3 na taki który będzie wyglądał jak z diablo 4, jednak obawiam się że coś takiego jest tylko możliwe na płatnych narzędziach bo jest to przeskok z gta 4 na gta 6 Po prostu przerzuci to na "nowy silnik", albo ss z jakiejś starej gierki na GBA na nowszy styl graficzny. Rozumiem że zrobienie czegoś takiego to nie są rendery AI tylko coś zrobione ręcznie przy AI ? Jak ktoś ma dostęp do takich narzędzi i będzie mu się nudziło (a potrafi to zrobić) to niech ten SS https://ibb.co/HLXt1q2M z D3 przerobi na grafikę jak najbardziej zbliżoną do Diablo 4 Paladyn już jest w diablo 4 ale nie ma regionu zachodniej marchii i próbuję sobie zobrazować tej miód na oczy takim renderem
  17. Wiecie może dlaczego za każdym razem gdy mówię do ai aby wygenerował mi jakiś obraz lub go przerobił jest napisane "oto twój obraz" a pod spodem nic nie ma tylko ciemne pole czatu? Próbowałem wydawać komendy aby przerzucił SS ze starszej gry na jakiś nowszy silnik graficzny. Czyszczenie coockies, pamieci i adbloka nic nie daje. Wieczorem spróbuję może po prostu jest przeciążenie zwykły tryb AI w google mówi mi że wyrenderował ten obraz ale z jakiegoś powodu ja go nie widzę.
  18. @galakty Dobrze że zwróciłem uwagę na powłokę w tym https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mag-271qp-qd-oled-x24-26-5-2560x1440px-240hz-0-03ms-gtg?gad_source=1&gad_campaignid=20291594387&gbraid=0AAAAADoIO6_N6fVnbKkC_lHV6jUaqM8kV&gclid=CjwKCAjwwdbPBhBgEiwAxBRA4aIM3t6px1WpNdC-NicX_jwhrHpMqhxrX5Ns0ziSZa5quFkP_wlhpRoC55IQAvD_BwE edit : Dlaczego niektórzy piszą że to glossy a niektórzy matt? producent sam nie wie? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw2725df-26-7-2560x1440px-360hz-0-03-ms-gtg Przecież ten to jest ewidentnie glossy widziałem go na własne oczy a jest matt napisane
  19. No jak jest lepszy w jakimś stopniu to bym go wzial cena ta sama.
  20. Mi chodzi po prostu czy warto za 1600 zł z mojego monitora zrobić przesiadkę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...