Skocz do zawartości

ShaDow_Pro

Użytkownik
  • Postów

    1 217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ShaDow_Pro

ITH Sigma

ITH Sigma (5/5)

951

Reputacja

  1. Miałem obydwie, zdecydowanie 5070.
  2. Daj znać jak karta dojdzie, wstaw fotkę jak się prezentuje
  3. Za 99zł nie ma nic lepszego obecnie od Brockena 4, brać i się cieszyć, porządne chłodzenie w niskiej cenie Sam mam dwie sztuki w innych kompach
  4. Ja większość sprzętu kupuje w xkom, i zawsze jestem zadowolony.
  5. Jak dla znajomego to mega spoko cena, mi kumpel oddał MSI A850G jakiś czas temu za 200 No ja takich sytuacji też nie lubię zbytnio, no życzę aby doszła, przetestuj i podziel się wrażeniami
  6. Z ciekawości za ile rm850x poszedł? 5080 już doszła? W zeszłym roku rmx shift 1200 mi podobnie zdechł.
  7. @Dominik91 Dzięki za ram, profesjonalnie zapakowane, polecam użytkownika
  8. @Dominik91 Ram przygarnę chętnie A co do karty może driver na Windowsa 10 będzie śmigał. Ja u siebie ogarnąłem podświetlenie open RGB.
  9. Ważne tylko żeby wtyczki dobrze docisnąć i będzie spoko.
  10. @Keleris Bierz Brockena 4, sam w zapasowym kompie z Fery 5 zmieniłem, tego nie da się porównać.
  11. Może i odkop po miesiącu. Kumpel miał kiedyś na H610M-A D4 12900K i pod obciążeniem był throttling. Weź lepszą płytę, ta jest za słaba.
  12. @CryptTM 99.99 dokładnie https://allegro.pl/oferta/chlodzenie-cpu-alpenfohn-brocken-4-argb-do-procesora-amd-intel-18428321988
  13. Brocken 4 za 100zł nie ma konkurencji, to jest poziom jakośći i wydajności Bq dark rock 4, wszystkie smx i endorfy aktualnie mają dużo lepszego konkurenta, do czasu aż się nie wyprzeda, ja wziąłem jeszcze jednego do kolejnego kompa, korzystajcie jak jest w tej cenie
  14. Miałem 5070TI Solid OC, tego pełnoprawnego, praktycznie to samo co infinity, i on startował od ~1200rpm. Spoko model, całkiem dobre chłodzenie miał, PL 345W. Aż odkryłem że przy wyższych rpm ok2000 jak sie bawiłem coś nie tak było z łożyskami wentylatorów, nie spodobało mi się to i poszedł na reklamacje i wróciła $.
  15. Wiem jak to jest coś zmienić, radość z przekładania i testowania jest warta każdej złotówki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...