Skocz do zawartości

Asag

Użytkownik
  • Postów

    444
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Asag

  1. Asag

    Path of Exile 2

    Nie musisz widzieć ani sensu ani nie musi ci się podobać. Są ludzie którzy grają PoE 1 tylko dla Delve. Poza tym to był tylko przykład a pomysłów na alternatywny leveling może być wiele. Wiem że GGG raczej tego nie zrobi bo taka ich polityka gry ale nie bardzo rozumiem skąd taki opór przed pewnymi QoL u takich ludzi jak ty skoro w żaden sposób nie uprościłoby to gry ani nie odebrałoby możliwości levelowania kampanią. Co złego byłoby w posiadaniu więcej opcji levelingu? Przypominasz mi trochę ludzi którzy na każdą propozycję zmian w PoE1 reagowali złością i wyzwiskami bo to przecież zniszczyłoby ich hardkorowe PoE i zrobiło grę dla casuali i gdyby GGG ich słuchało to do dzisiejszego dnia np zbierałbyś po jednym splinterze z ziemi w mapkach bo przecież stackowanie lootu to świętokradztwo i obelga dla prawdziwych hardkorów.
  2. Asag

    Path of Exile 2

    Całkowicie się tutaj z tobą nie zgadzam. W PoE 1 kampania mi nie przeszkadza bo ją tam przelatuje się bardzo szybko i to nie tylko kwestia ogrania ale konstrukcji samych zone i waypointów. W PoE 2 kampania mi nie przeszkadza na pierwszej postaci w sezonie, potem to jest po prostu mordęga co skutecznie zniechęca mnie przed robieniem kilku buildów gdzie w PoE 1 lubię robić parę kompletnie różnych od siebie. I co do tego fragmentu który podkreśliłem, ja nie chcę aby mi cokolwiek podawano na talerzu, ja nie chcę magicznego przycisku dającego drugą wylevelowaną postać od razu na endgame. Ale przy tak rozwleczonej kampanii w PoE 2 przydałaby się jakaś alternatywna wersja levelingu, nie po to by było łatwiej ale po prostu po to by było ciekawiej. A co do konkretnych pomysłów to marzy mi się np coś takiego że na drugiej postaci mam wybór czy chcę levelować poprzez kampanię czy np taki system podobny do delve z PoE 1 gdzie schodzisz coraz niżej i poprostu levelujesz sobie postać poprzez bicie mobków i robienie różnych bonusowych zone tam a osiągając konkretną "głębokość" dostajesz rewardy przypisane do questów w kampanii. Myślę że jakby chcieli dałoby się coś takiego zaimplementować, zwłaszcza że były już eventy typu Endelss Delve w PoE 1. Np jak Endless Delve w PoE 1, to co napisałem wyżej.
  3. Ostatnio zacząłem bawić się modami (wiem, wiem, odkrywam Amerykę 100 lat za późno) i kurczę jak nawet darmowa sceneria z flightsim potrafi zmienić grę to aż masakra. Dla porównania 2 screeny z lotniska LEPA, chyba nie muszę mówić które jest defaultowe: Jedyny problem to taki że obecnie robię sobie wyzwanie odwiedzenia wszystkich krajów na świecie w Volancie więc lot startuje zawsze z miejsca gdzie ostatnio skończyłem a dodawanie kilkuset modów to raczej żmudne jest i nie wszystko dostępne za free. Ale jak ktoś ma jakieś ulubione lotniska na które często lata to zdecydowanie warto.
  4. Bzdura, nie mam XBoxa i kupiłem wersję na MS bo była za 350 PLN, na steam 520 a że gra zdalna mnie nie interesuje to mi nie robi różnicy czy mam na steam czy MS.
  5. Babka podobno ma 2 km do sejmu, nie posiada samochodu ale 40k kilometrówek jest ok bo Czarnecki wziął więcej, dobra zmiana nie ma co Jeszcze napisz coś że symetryzm jest be Rozwiązanie problemu jest banalnie proste, zlikwidować kilometrówki. Przy takich zarobkach to naprawdę jest komukolwiek potrzebne?
  6. Eh, chciałem kupić kilka samochodów i żadne malowania się nie wczytują i co chwilę jakieś komunikaty o błędach połączenia A tak poza tym szukanie tych znajdźek wciąga, znalazłem tego Chargera z 1969 i nie sądziłem że on mnie tak wciągnie
  7. W ścigałki dawno nie grałem, ostatnio to był chyba jakiś NFS lata temu, nie grałem ani w FH4 ani w FH5. Teraz chwilę pograłem w FH6 i mnie wciągnęło ale mam kilka pytań do bardziej doświadczonych ludzi. Gram sobie kontrolerem, na razie startowym samochodem, zrobiłem parę wyścigów ale mam problem żeby zaliczać na 3 gwiazdki (np ten punkt z radarem), zawsze brakuje jakieś 2-4 sekundy. Mam ustawioną skrzynię automatyczną i chyba wszystkie asysty powłączane tak jak sugerowała gra ale czytałem że to spowalnia samochód i lepiej część rzeczy powyłączać. Jaki byłby najlepszy kompromis pomiędzy łatwością prowadzenia (żaden ze mnie racer, typowy niedzielny gracz) a zachowaniem osiągów samochodu? Jak te wszystkie asysty poustawiać, macie może jakiś screen jak wy to macie? I drugie pytanie, zaraz na początku od razu od groma dostępnych samochodów. Warto zaraz na początku zmienić z tego startowego? Czy np jeżeli na moja obecną Toyotę prędkość na 3 gwiazdki to 169 km/h (zadanie z radarem) to czy po zmianie samochodu na mocniejszy nadal będzie 169 km/h czy te wartości zostaną dopasowane pod aktualny samochód? Jakie są wasze Top 5 samochodów które według was to must have?
  8. Dobra pora uciekać, jutro wieczorem dopiero i tak będę miał czas. Wchodzę kompletnie na ślepo, w FH5 nie grałem w ogóle, o FH6 przeczytałem jedynie tyle że ma być w Japonii, nawet nie wiem jakie tryby gry tam są. To się nazywa przemyślany zakup
  9. Jakim cudem ludzie już grają jak premiera po północy?
  10. Asag

    Diablo 4

    Ja właśnie gram apocalypse, stacki chainami szybko się nabija ale trochę wydaje się squishy. Zastanawiam się czy nie przerobić na tego Lunatica też. Spora różnica w przeżywalności jak mówią?
  11. Dobra, kupiłem na Loaded. 350 złotych po zostawieniu USA jako kraj płatności, klucz przyszedł bez problemu. Już się ściąga, sporo 142GB.
  12. Nie no gra jest global. Chodzi o ustawienie Kraj płatności. Jeżeli zmienię z USA na EU z 350 robi się ponad 430 a wtedy to się nie opłaca.
  13. Jeżeli zmienię kraj rozliczeniowy z USA na Polskę to dorzuca ponad 20% do ceny. Mogą być jakieś problemy jak zostawię kraj jako USA?
  14. Chciałem kupić klucz w Eneba na Premium edycję. Z kodem odjęło parę złotych po czym dowaliło 30 złotych dopłaty jako Service fee. Tam to zawsze tak wygląda?
  15. Asag

    Diablo 4

    Piekielnie Dowódcza Rogata Maczuga, Łapawice Bólopijcy. Nie no jak widzę takie nazwy to mi oczy krwawią Nie mógłbym grać po polsku w ARPG, nie razi to was?
  16. A kampania to jest jakaś do ogrania czy na razie tylko mapy/scenariusze?
  17. Asag

    Diablo 4

    Po pograniu trochę większej ilości godzin sporo rzeczy na plus ale jak komuś D4 wcześniej nie pasowało to teraz też go raczej nie przekona. Na plus to to że praktycznie każda klasa ma kilka grywalnych buildów, na minus sam rework drzewka który jest taki sobie. Faktycznie drzewko potrafi zmienić kompletnie działanie skilla ale po bodajże 30 levelu mamy już wszystko i jedyne co zostało to dobijanie skilli na 15/15. Ciekawe jak zrobią rework Paragonu ale wielkich nadziei nie mam. War plans zdecydowanie na plus, drzewka fajne i wybory sposobu farmienia, do tego brak latania po mapie tylko szybkie teleporty. Ale to nadal dosyć proste mechaniki bez jakiegoś większego endgame który potrafiłby zatrzymać na dłużej. Przyjemnie się gra ale to bardziej taki klikacz na odstresowanie niż gra w której trzeba kminić i długo pracować na buildem. Wszystko właściwie idzie zrobić ala "brute force", nie idzie teraz? Pofarm trochę ancestrali, wbij kilka leveli paragonu i boss który sprawiał problemy 5h temu nagle pada w kilka sekund bo power creep ogromny.
  18. Asag

    Diablo 4

    @azgan Podstawka D4 też to miała, nie pamiętam czy RoS w D3 miał takiej jakości przerywniki czy w dodatkach nigdy ich nie dodawali poza tym otwierającym? Do tego co wyżej napisałem dodam jeszcze że dubbing dużo lepiej brzmi po angielsku. Przeszedłem kampanię po polsku, potem kilka przerywników dla porównania obejrzałem po angielsku i zarówno wypowiedzi jak i barwy samych głosów, wyrażanie emocji dużo lepiej tam wypada. W lokalizacji jakoś tak bezbarwnie trochę.
  19. Asag

    Diablo 4

    Skończyłem kampanię na 53 levelu warlockiem. Skleiłem sam fire build i na poziomie trudnym raczej bezproblemowo. Skill Apocalypse z tym modyfikatorem nabijania stacków do 100 mega mocny, 1 button i cały screen mobów pada na strzała, bossowi pozwalało ściągać nawet 1/4 HP. Ładuje się to w kilka sekund więc było latane od packa do packa i detonacja screenu za pomocą apocalypse, mega satysfakcjonujące. Teraz pewnie pobawię się jakimś innym buildem. Co do kampanii zdecydowanie lepsza niż poprzedni dodatek, finałowa walka bardzo fajna. To czego mi brakuje to jednak takich przerywników CGI między aktami jak z podstawki. Wejście armii do piekieł, starcie Lilith z Inariusem itp to strasznie budowało klimat i aż chciało się przeć naprzód aby zobaczyć kolejne CGI. Cutscenki na silniku gry to jednak nie to samo
  20. Zdecydowałem się jednak na Cyclone 2, używany będzie sporadycznie i nie widzę sensu dopłacania 100-150 do Vadera 5. Przyszedł dzisiaj ta wersja ze stacją dokującą, podpiąłem ją do kompa i do stacji tego dongla. Wszystko jak na razie działa bez instalowania dedykowanej aplikacji tylko mam jedno pytanie. Ten przycisk Home świeci mi się na czerwono, czy przy połączeniu z PC nie powinien świecić na zielono? W instrukcji pisze że tryb czerwony zalecany do Switcha. Niby pierdoła ale nie chciałbym jakichś konfliktów.
  21. Asag

    Diablo 4

    Eh, w końcu się odrobiłem i dopiero teraz mogę odpalić. Strach wchodzić na neta i YT, wszędzie walą spoilery a ja chciałem fabułę najpierw przejść.
  22. Asag

    Diablo 4

    Dopiero dzisiaj przejrzałem co wnosi dodatek bo ostatnio tylko trochę przetestowałem Paladyna i tak naprawdę wiele nie pograłem i muszę przyznać że fajne te zmiany. Ciekawe jakie buildy będą na Warlocku, ten jego system resources to taka kopia DH z D3, mi się podoba.
  23. Jakoś wibracje mnie nigdy nie cieszyły chociaż może to przez to że lata temu dosyć sztucznie działały. Bardziej zależy mi na wytrzymałości pada i precyzji sterowania.
  24. Właśnie skończyłem przeglądać i wychodzi na to że Cyclone 2. Ale chyba na alledrogo kupię, nie chce mi się czekać na dostawę z Chin.
  25. Nie siedzę w ogóle w temacie padów. Co byście polecili typowo pod Forzę? Kiedyś wszyscy polecali pady od Xboxa. Nadal tak jest? Na ostatnich kilku stronach widzę dyskusje o jakimś Cyclone. Warto go brać zamiast tego do Xboxa? Z tego co widzę na Xkom pady te zwykle wyprzedane oprócz czerwonych, te za 500-700 to za drogie. Co do tego Cyclone to chodzi o ten GameSir Cyclone 2? Oprócz moreli też go nigdzie nie ma a co do tego sklepu nie mam zbyt miłych wspomnień.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...