Skocz do zawartości

Devils1100

Użytkownik
  • Postów

    146
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Devils1100

  1. Ok, ustawienia podesłał mi @Reddzik, za co wielkie dzięki 😊. Jeśli macie dropy do 15/20 fps-ów i gra stoi wam w miejscu, ustawcie sobie w opcjach gry: Grafika: Jakość Cieni zakładka I Globalne Oświetlenie i Odbicia ustawcie na Niskie 😉 i oczywiscie wył gre obowiązkowo i na nowo włączyć
  2. Dokladnie ehh nawet mnie nie dobijaj
  3. Nic sie nie poprawiło dalej mi gra chodzi w 120 lekkie spadki wiadomo poczym gra zaczyna w 15 fpsach chodzic myslalem ze cos sie z tym poprawi eh dramat.
  4. Tez tak na FG od Nvidii jest. Pogralem wszedlem do bunkra z mieszkancami i cyk 15 fpsów gra mulila zuzycie bylo 7,3 max do 7,5
  5. U mnie to samo Mi sie wydaje fg jest skopany i dlss.🤔 albo na nvidii sie cyrki dzieją Z VRAMEM problemów nie powinno być. A jutro pewnie kolejny Patch 🤣🤣
  6. Ciekawe czy oni wogóle naprawia ten FG i te spadki lub blokowanie sie gry na 15/20 fpsach bo to jest dramat Patch wyszedł a sie okazuje ze to gorzej chodzi niz wczesniej eh brak słów chyba Silent Hill 2 lepiej chodzi tez na Unrealu jest fakt korytarzówka ale chyba tak dramatu nie ma..
  7. Bez modów😊
  8. Dramat.. reset wleci wraca wszystko do normy i tak naprawde co ten Patch wnosi do optymalizacji ^^ ze wazy ponad 13gb tak naprawde pewnie questy moze naprawili bo dalej tego nie naprawili...
  9. A u mnie 130fps bylo i sie przestawia na 25fpsow poczym pochodzi i znów zwalnia tym razem na 15 masakra nawet vram nie jest zapchany dramat...
  10. Dalej cyrki, gra chodziła i cyk, znów się przestawiła na 26/28 fpsów i akurat znów się odblokowała z fpsami. Jakieś cyrki z FG w tej grze. Edit: I znów sie Przestawiła tym razem na 15 fpsów
  11. Protestuję i pogram przez około godzinkę, czy będą dalej dziwne rzeczy z płynnością😁
  12. O własnie zapomniałem dopisać
  13. Spojrzałem na Steama a tu cyk Patch wleciał 13,7GB
  14. W sumie racja ja pogralem zablokowało mi się na 72 fpsów jak szedłem misje robić gosciu utknął przy autobusie,Musiałem sruby rzucac mu zeby uciekl bo prąd był on zamiast biec szedł i zginął no masakra... Dalej fps sie odblokowal potem zginalem cofnelo mnie jak zawsze dalej niz byłem -,- i zablokowało sie na 15fps i nie szło grac zuzycie vramu bylo niskie 6,5 przekraczalo i tak max godzinke moge pograc pozniej cyrki trzeba wlaczac i wył gre
  15. i wgl nie ma spadków az takich do 7 czy tam do 15 fps i nie zostaje tak ze trzeba gre wlaczyc i wył dziwne
  16. Albo mi sie wydaje albo faktycznie na Radkach jakby lepiej to chodziło niz na Nvidii 🤨🙄
  17. Zamieszczam listę, która krąży w sieci na temat nowego patcha który będzie pewnie na dniach wyposzczona tak myśle😅 **Naprawiono błędy w grze** - Naprawiono różne przyczyny awarii związane z problemami z alokacją pamięci. **Błędy w głównych zadaniach** - Naprawiono softlocki i błędy w niektórych głównych zadaniach, które blokują postęp gry. **Błędy graficzne** - Usuwane są błędy graficzne, które spowodowały bezgłowe NPC, wadliwe ubrania lub złamane animacje twarzy. - Poprawia również jakość i stabilność różnych efektów graficznych. **Powiadomienia Quest** - Powiadomienia Quest są również wyświetlane poprawnie w oknach dialogowych. **Zachowanie NPC** - Poprawia się zachowanie NPC, np. podczas poszukiwania schronienia podczas emisji. **Wartości broni** - Broń z ulepszeniami i modyfikacjami jest teraz bardziej wartościowa niż ich standardowa wersja. Ps:wziąłem liste z Forum zagranicznego i przerobiłem ją na PL
  18. Próbowałes odinstalować jeszcze raz zainstalować?
  19. Omg🙄😒 i To goty ma zostać ta...
  20. Wiesz co spróbuj tak wejdz w usługi odszukaj -->Nvidia FrameViewSDK i z ręcznego daj Automatycznie zastosuj i uruchom ponownie
  21. Ciekawe czy da rade to odratowac jeszcze ;[ Na szybko wpadłem na taki pomysł. Spróbuj wymieszać tak: Tekstury Wysokie, Odległość Widzenia Daleka. Cienie i te oświetlenia spróbuj dać na Niskie, resztę średnia.
  22. Ciekawe, czy faktycznie ten VRAM tak daje w palnik naszym 8 GB, czy po prostu optymalizacja kuleje, a to swoją drogą, bo to niemożliwe. Gra chodzi dobrze po wyjściu z miasta itp. i w dalszym łazeniu, po czym przychodzi miasto i cyk, stuttery, nawet FG nie pomaga zbytnio.🫤
  23. Spróbuje dam na srednie wszystko jutro dam znać🙂
  24. Brak słów przykro mi ;/ u mnie tez nie lepiej na 4060ti
×
×
  • Dodaj nową pozycję...