Skocz do zawartości

STALKER

Użytkownik
  • Postów

    461
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STALKER

  1. Ja tam likwiduje wszystko po drodze. Szkoda że nie można zabić żadnej żaby i ryby.
  2. Zrobili z mafi zwykłego fps-a słabienko.
  3. Jak nie ma jak godzinę po premierze było na torkach.
  4. Ja siedzę na tych z mają i brak problemów ze stabilnością śmigają miodzio. W jakim momencie są niestabilne?
  5. No tak tylko jak coś się sypie i nie wiadomo co to format najlepsza opcja.
  6. Format to podstawa.
  7. Jak te nowe stery z czerwca śmigają?
  8. Szkoda tylko że to jakiś gey. Słabienko.
  9. Na słońce się mówi.
  10. 3060 na 9070xt bądź poważny za rogiem nowa architektura i pewnie dużo wydajniejsza.
  11. Po tak chujowym remastered i kiepskich opiniach ciekawe czy poprawią to wizualnie w patchu. Obstawiam że nie.
  12. Kabor zgadza się niestety musisz z tym żyć 😂
  13. Chętnie obadam tego nowego patcha. Ciekawe jak to będzie graficznie wyglądać w 4k.
  14. U mnie po premierze było parę crashy ale podniosłem trochę napięcie na karcie bo miałem za mocny UV. Teraz wszystkie gierki śmigają spoko.
  15. 1. Najprostsze Rt liczy się klimat i gameplay. 2. W miarę duży fps i cieszyło oko.
  16. Ja na szczęście porzuciłem tego gniota.
  17. Wy narzekacie a Ja się świetnie bawię.
  18. To jedz chleb z kiełbasą 😂
  19. Nie zauważyłem spadków fps jak dotąd choć teraz gram na tym patchu 1.4 . Pusto nie jest ciągle się nawalają w poprzednich odsłonach też autobusami nie jeździli😂
  20. Ja gram i jakoś żadnych gliczy czy błędów nie mam gdzie to u was są te błędy to sprawdzę bo już zlazilem pół mapy.
  21. To ma być ta wersja next gen?
  22. Element nie cwaniakuj.
  23. Będzie grane zapowiada się lux.
  24. Kolejny gniot.
  25. Jak mówiłem na pc 28 rok po nowych konsolach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...