Skocz do zawartości

STALKER

Użytkownik
  • Postów

    461
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STALKER

  1. Tak zaczołem po premierze ale to zadanie robiłem po najnowszym patchu. Gra na bieżąco aktualizowana na razie dotarłem na dziką wyspę i tam buszuję pełna eksploracja.
  2. Ja nie miałem problemu z tą misją. Nie oddałem pułkownikowi PDA tylko szramie.
  3. PDA oddałem temu kolesiowi w tartaku szrama jak dobrze pamiętam. Tak nie było żadnych problemów w misji że szramą.
  4. Przed tym patchem ukonczyli. Ja dopiero na dzikiej wyspie jestem bo mało czasu wiec daleka droga do konca.
  5. Możesz zgłosić. Ale taka jest prawda Ja tam gram i nie widze problemu nie jest to cudo ale wielu tu ograło wiec sie da chyba co? Gorszymi gniotami się tu niektórzy jarają i żyją.
  6. Jak chceta dopracowaną gre to w half life 2 se zagrajta. Takie czasy.
  7. Żaden foch kartę zmienię dopiero za kolejne 2 gen ale jak się olewa jedną serię wstecz to adie. Mój wybór i moja sprawa CH. Ci do tego.
  8. Obudz sie seria 7 została olana choc smiało może obsłużyć fsr 4 bo posiada jednostki AI pierwszej generacji. Tak własnie pozbyli sie klijenteli na przyszłosc. Intel siedzi cicho i pewnie pozamiata konkurencje za 2-3 lata oby tak było. Jak faktycznie nie bedzie tego na serii 7 zpominam o amd.
  9. Fsr 4 może spokojnie latać na całej serii 7000. Jak faktycznie oleją te karty to już nie kupię od nich.
  10. 5080 ma 16 zapomnij że będzie 24.
  11. AMD olało serie 7000. NVIDIA przynajmniej dała jakieś ficzery na starszą gen. W przyszłości chyba zakupie coś z nv.
  12. Na fsr w trybie jakość ustawienia epickie ten 7800 wypluwa 45-50 klatek w 4k bez generatora klatek. W natywnym ten stalker wygląda jakby faktycznie był napromieniowany chyba że coś poprawili bo nie sprawdzałem.
  13. Piekarnik? Niby czemu jak tam napięcie z tego co dobrze pamiętam nie przekraczało 1.2 i obecnie świetnie sobie radzi w 4k więc w czym problem?
  14. Tak po zakupie sprawdzałem ile wycisnie po oc i 4.9 na 5.0 nie chciał więc nie szaląłem z napięciem.
  15. Ograłem indiane jonesa na tym radku w 4k to tv jest i giera latała w 60 kl natywnie ale to pewnie zasługa dobrej optymalizacji. Proc to r 5600 nie krecony choc na 1.2V jak dobrze pamietam może niżej stabilny na 4.9 ghz. Zapas mocy procka jest.
  16. Na tym 7800xt jade w 4K i jest ok wiec pomine tą generacje kart. Siedze na am4 poczekam spokojnie na am6 i się zobaczy bo przesiadka na am5 jest nie opłacalna. Jakies tam fsr 4 na serie 7000 dadzą zapewne.
  17. Gdzie ta misja jest bo od początku gry nosze obroze ktorej nie moge sprzedac.
  18. Jak 9070xt ma byc podobnie wydajnosciowo do 7900xt to zostaje na 7800xt brak sensu zmiany.
  19. To idzie na magazyn.
  20. Na serii 7000 będzie ten FSR 4 ?
  21. Pany gdzie w najbliższej lokacji mozna ulepszyć egzoszkielet? Jak wygram w totka to kolesiowi za tego moda na shadery pomnik postawie
  22. Dzięki Panowie za pomoc bez tych shaderów jest spoko.
  23. Jak tego moda na shadery zinstalowac dajcie instrukcje po naszemu.
  24. Jak ominąc te pieprzone szadery ? bo zaraz wyleci to z dysku.
  25. Tak chwilami by stopił lufę w pepeszy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...