Skocz do zawartości

ChudyXp

Użytkownik
  • Postów

    192
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChudyXp

  1. Zębatka na odtwarzaczu , w HTML5 ciekawe czy stary odtwarzacz w Flash dał by radę , kto normalny ogląda 8K na Tubie ?? . Ja nawet nie próbuje u siebie tego odpalać bo miał bym pożar
  2. Wystarczy poszukać ile kosztują takie same części do WV a ile do Porsche była już mini aferka o to . tak samo z innymi pasują części np do bugtti od innego WV . Polski Passat może mieć coś z Porsche i będzie działać dalej jak się zamieni . To tylko nazwa ale firma ta sama
  3. O ile pamiętam to Porsche należy do WV i któreś części są normalnie od WV tylko sprzedają X razy drożej bo to do Porsche
  4. Może i tak było ale do czasu póki nie sprzedaliśmy patentu do innego kraju i już nie jest Polskie tylko np Niemieckie , dużo jest Polskich wynalazków które przez chwile były Polskie a następnie zostały sprzedane i już nie są Polskie bo u nas nie było kasy żeby coś wdrożyć a za granicą była
  5. Zmiana ceny dla kogoś z forum mogę wysłać i się jakoś dogadać
  6. ChudyXp

    Luźny kącik audio

    Jak widać nie skoro dla nich ślimak jest rybą ,a babcia która sprzedaje swoje marchewki i ziemniaki z ogródka przy drodze to zagrożenie dla gospodarki UE i człowieka , to i słuchawki mogą być zagrożeniem dla całej ludzkości . Do czegoś muszą się przyczepić dali spokój grą na komputery,smartfonom,nawet ograniczyli moc odkurzaczy do XXXW .to teraz czas na słuchawki tylko czekać na kolejny zakaz sprzedaży
  7. Grubo i nagle 500+ (VAT) nabiera nowego znaczenia ,Produkt cyfrowy serio dać ponad 500 zł za kilka cyferek nic więcej żadnych dodatków nawet breloczka czy długopisu ??
  8. Jak dla mnie to wszystko tu jest ciekawe młodzi w ZSRR są zaskoczeni ze UA wysyła sobie drony widziałem trochę inny materiał po wypowiadała się młodzież w wieku 18-25 lat dlaczego UA ich atakuje i tu cytuje " Dlaczego Ukraina wysyła na nas drony przecież my nic nikomu nie zrobiliśmy a oni niszczą nasze domy co takiego zrobiliśmy że nas atakują " oczywiście wszystko powiedziane z płaczem . Tak nie mają internetu bo Putin niby zablokował a wszędzie ich pełno w internetach .
  9. Pierwotna data publikacji: 26.05.2008 w wersji na konsolę Xbox 360 a kiedy była premiera na Xbox w kwietniu ?? to już troszkę było po premierze tak samo na PS3 , premiera w kwietniu a video recenzje w maju . To raczej nie przed premierą
  10. To może być całkiem dobre zagranie ze strony wydawcy najpierw wydadzą dodatek do Wieśka 3 żeby wszystkim przypomnieć o tytule podkręcą temat i nagle wypuszczą bombę czyli zapowiedź Wieśka 4
  11. Wieśiek 3 u mnie śmiga na kompie z sygnaturki nad GTA V się zastanawiam bo nie wiem czy pójdzie a szkoda kasy do tego już grałem na PS 3 . Ta stronka https://www.systemrequirementslab.com/cyri mówi że niby tak
  12. Gdzieś widziałem wypowiedź młodzieży z ZSRR jacy to oni zaskoczeni byli że tam drony czy rakietki u nich latają obudzili się dopiero czy jak i dlaczego jakim cudem przecież oni nikomu nic nie robią
  13. CD Projekt ma pewnie teraz inne plany niż wskrzeszanie gry sprzed 11 lat czekaj czekaj a w tym samym roku nie było przypadkiem premiery GTA V ??
  14. Dlatego jak dla mnie za dużo z tym problemów niż co warte , staranie się o pozwolenia z UKE i od operatora nie ma sensu tylko po to żeby mieć zasięg w garażu na kilka minut . Całkiem sporo jest miejsc bez zasięgu i nawet operator sam tam nie daje wzmacniaczy sygnałów np metro albo wielopoziomowe parking podziemne , na mapie polski są też czarne punkty bez zasięgu i nikt z tym nic nie robi bo nikomu się nie opłaca
  15. Wyjdzie wtedy kiedy każdy będzie się najmniej tego spodziewał . Właśnie o ile powstaje jak na razie mamy same plotki żadnego potwierdzonego Info
  16. No 200mm ładnie się cenią o tu np 200mm tylko 10 zł tańsze niż cała obudowa
  17. Kolega ma w tej grze więcej godzin grania 3367 to coś około 140 dni niż któryś z moich dysków ma przepracowanych , ja nawet nie wiem czy na moim to zadziała pamiętam jak się grało BFBD2 na multi godzinami
  18. Jakoś mi się wierzyć nie chce że nagle po 11 latach CD Projekt się obudził i wypuści kolejny dodatek do Wieśka 3 grą się trzyma jak na swój wiek ale przez ten czas mieli inne zajęcia niż kolejny dodatek do Wieśka np łatanie CyberPunka 2077
  19. Wygląda jak BF ale nie wiem który ??
  20. Widzieć że jest postawiony to też widziałem ale czy działa i bierze butelki po napojach z %% o ile pamiętam to te postawione pod sklepami z owadem w nazwie nie brały szkła tylko puszki i butelki PET A takiego wynalazku to jeszcze w PL nie widziałem żeby miał jakaś taśmę na dole na całe skrzynki
  21. Uwielbiam jak ktoś cytuje a nie wie co skoro według ciebie jak ktoś robi sobie trailer (fake) do GTA VI w AI to jest strategia R* to spoko skoro o to chodzi w ich strategi to fajną mają strategie . Skoro według ciebie ten film to ich strategia
  22. No na tym właśnie polega pojęcie "Pełna Kontrola" a nie że wejdziesz sobie na taki pokaz i będziesz robił co chciał w grze wszystko musi być zaplanowane według wydawcy . Ile to już było wpadek na tragach E3 gdzie niby filmy z gier okazywały się być renderami ?? . Widzę że łatwo się zapomniało jak cały świat czekał na premierę CyberPunk 2077 też miało być co to nie on a okazało się że wyszło z niego całkiem spore sitko
  23. Tylko żaden automat nie chce brać szkła o ile mi wiadomo chyba ze coś się zmieniło , nie wiem dawno nie byłem
  24. Widzisz w tym artykule tekst "pod pełną kontrolą wydawcy " czyli to wydawca decyduje o wszystkim nawet o tym jaką myszką czy padem będą grać i w jaką misje czy co tam będzie na tym polega pełna kontrola , ja się nie uparłem na YT tylko ktoś inny . Przypomnieć aferkę z Killzone 2 na PlayStation 3 jak wyglądał zwiastun na pokazach E3 a jak wyglądał Gameplay ?? A co było z CyberPunkiem 2077 też miał być grą roku a nawet 4 miesiące po premierze była pełna błędów
  25. Teoretycznie, to co według ciebie jak taki dziennikarz dostał by grę na kilka dni przed premierą to zaraz miał byś cała grę podaną na tacy w formie GamePlay na YT , rozumiem że jak byś ty był dziennikarzem to byś tak zrobił ,albo jak byś chodził na pokazy filmów do kina przed premierą to brał byś kamerę nagrywał cały film i dodawał go do recenzji filmu którą byś napisał kilka dni przed oficjalną premierą w kinach . Przypomnijcie mi na którą grę też było takie wielkie czekanie a w dniu premiery okazała się dziurawa bardziej niż sitko hmm CyberPunk 2077 . Ludzie pracujący w R pewnie już dawno wiedzą kiedy będzie premiera i tylko oni nawet rodzinie nie mogą tego powiedzieć żeby nie złamać tajemnicy firmowej Z jednej strony tak ale jak mają pilnować jak kto gra i gdzie idzie to nie ma sensu , wiesz ktoś inny myśli że jak dziennikarz dostanie grę na kilka godzin żeby napisać recenzje to zaraz wszystko wyląduje na YT można pisać recenzje gier bez materiału video
×
×
  • Dodaj nową pozycję...