-
Postów
192 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez ChudyXp
-
Zębatka na odtwarzaczu , w HTML5 ciekawe czy stary odtwarzacz w Flash dał by radę , kto normalny ogląda 8K na Tubie ?? . Ja nawet nie próbuje u siebie tego odpalać bo miał bym pożar
-
Wystarczy poszukać ile kosztują takie same części do WV a ile do Porsche była już mini aferka o to . tak samo z innymi pasują części np do bugtti od innego WV . Polski Passat może mieć coś z Porsche i będzie działać dalej jak się zamieni . To tylko nazwa ale firma ta sama
-
O ile pamiętam to Porsche należy do WV i któreś części są normalnie od WV tylko sprzedają X razy drożej bo to do Porsche
-
Wojny i konflikty zbrojne na świecie
ChudyXp odpowiedział(a) na Camis temat w Dyskusje na tematy różne
Może i tak było ale do czasu póki nie sprzedaliśmy patentu do innego kraju i już nie jest Polskie tylko np Niemieckie , dużo jest Polskich wynalazków które przez chwile były Polskie a następnie zostały sprzedane i już nie są Polskie bo u nas nie było kasy żeby coś wdrożyć a za granicą była -
Zmiana ceny dla kogoś z forum mogę wysłać i się jakoś dogadać
-
Jak widać nie skoro dla nich ślimak jest rybą ,a babcia która sprzedaje swoje marchewki i ziemniaki z ogródka przy drodze to zagrożenie dla gospodarki UE i człowieka , to i słuchawki mogą być zagrożeniem dla całej ludzkości . Do czegoś muszą się przyczepić dali spokój grą na komputery,smartfonom,nawet ograniczyli moc odkurzaczy do XXXW .to teraz czas na słuchawki tylko czekać na kolejny zakaz sprzedaży
-
Grubo i nagle 500+ (VAT) nabiera nowego znaczenia ,Produkt cyfrowy serio dać ponad 500 zł za kilka cyferek nic więcej żadnych dodatków nawet breloczka czy długopisu ??
- 1 446 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Wojny i konflikty zbrojne na świecie
ChudyXp odpowiedział(a) na Camis temat w Dyskusje na tematy różne
Jak dla mnie to wszystko tu jest ciekawe młodzi w ZSRR są zaskoczeni ze UA wysyła sobie drony widziałem trochę inny materiał po wypowiadała się młodzież w wieku 18-25 lat dlaczego UA ich atakuje i tu cytuje " Dlaczego Ukraina wysyła na nas drony przecież my nic nikomu nie zrobiliśmy a oni niszczą nasze domy co takiego zrobiliśmy że nas atakują " oczywiście wszystko powiedziane z płaczem . Tak nie mają internetu bo Putin niby zablokował a wszędzie ich pełno w internetach . -
Pierwotna data publikacji: 26.05.2008 w wersji na konsolę Xbox 360 a kiedy była premiera na Xbox w kwietniu ?? to już troszkę było po premierze tak samo na PS3 , premiera w kwietniu a video recenzje w maju . To raczej nie przed premierą
- 1 446 odpowiedzi
-
To może być całkiem dobre zagranie ze strony wydawcy najpierw wydadzą dodatek do Wieśka 3 żeby wszystkim przypomnieć o tytule podkręcą temat i nagle wypuszczą bombę czyli zapowiedź Wieśka 4
- 1 388 odpowiedzi
-
Wieśiek 3 u mnie śmiga na kompie z sygnaturki nad GTA V się zastanawiam bo nie wiem czy pójdzie a szkoda kasy do tego już grałem na PS 3 . Ta stronka https://www.systemrequirementslab.com/cyri mówi że niby tak
- 1 388 odpowiedzi
-
Wojny i konflikty zbrojne na świecie
ChudyXp odpowiedział(a) na Camis temat w Dyskusje na tematy różne
Gdzieś widziałem wypowiedź młodzieży z ZSRR jacy to oni zaskoczeni byli że tam drony czy rakietki u nich latają obudzili się dopiero czy jak i dlaczego jakim cudem przecież oni nikomu nic nie robią -
CD Projekt ma pewnie teraz inne plany niż wskrzeszanie gry sprzed 11 lat czekaj czekaj a w tym samym roku nie było przypadkiem premiery GTA V ??
- 1 388 odpowiedzi
-
Dlatego jak dla mnie za dużo z tym problemów niż co warte , staranie się o pozwolenia z UKE i od operatora nie ma sensu tylko po to żeby mieć zasięg w garażu na kilka minut . Całkiem sporo jest miejsc bez zasięgu i nawet operator sam tam nie daje wzmacniaczy sygnałów np metro albo wielopoziomowe parking podziemne , na mapie polski są też czarne punkty bez zasięgu i nikt z tym nic nie robi bo nikomu się nie opłaca
-
Wyjdzie wtedy kiedy każdy będzie się najmniej tego spodziewał . Właśnie o ile powstaje jak na razie mamy same plotki żadnego potwierdzonego Info
- 1 388 odpowiedzi
-
Ciekawe obudowy PC na aukcjach
ChudyXp odpowiedział(a) na aerial temat w Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje
No 200mm ładnie się cenią o tu np 200mm tylko 10 zł tańsze niż cała obudowa -
Kolega ma w tej grze więcej godzin grania 3367 to coś około 140 dni niż któryś z moich dysków ma przepracowanych , ja nawet nie wiem czy na moim to zadziała pamiętam jak się grało BFBD2 na multi godzinami
-
Jakoś mi się wierzyć nie chce że nagle po 11 latach CD Projekt się obudził i wypuści kolejny dodatek do Wieśka 3 grą się trzyma jak na swój wiek ale przez ten czas mieli inne zajęcia niż kolejny dodatek do Wieśka np łatanie CyberPunka 2077
- 1 388 odpowiedzi
-
Wygląda jak BF ale nie wiem który ??
-
Widzieć że jest postawiony to też widziałem ale czy działa i bierze butelki po napojach z %% o ile pamiętam to te postawione pod sklepami z owadem w nazwie nie brały szkła tylko puszki i butelki PET A takiego wynalazku to jeszcze w PL nie widziałem żeby miał jakaś taśmę na dole na całe skrzynki
-
Uwielbiam jak ktoś cytuje a nie wie co skoro według ciebie jak ktoś robi sobie trailer (fake) do GTA VI w AI to jest strategia R* to spoko skoro o to chodzi w ich strategi to fajną mają strategie . Skoro według ciebie ten film to ich strategia
- 1 446 odpowiedzi
-
- 2
-
-
No na tym właśnie polega pojęcie "Pełna Kontrola" a nie że wejdziesz sobie na taki pokaz i będziesz robił co chciał w grze wszystko musi być zaplanowane według wydawcy . Ile to już było wpadek na tragach E3 gdzie niby filmy z gier okazywały się być renderami ?? . Widzę że łatwo się zapomniało jak cały świat czekał na premierę CyberPunk 2077 też miało być co to nie on a okazało się że wyszło z niego całkiem spore sitko
- 1 446 odpowiedzi
-
Tylko żaden automat nie chce brać szkła o ile mi wiadomo chyba ze coś się zmieniło , nie wiem dawno nie byłem
-
Widzisz w tym artykule tekst "pod pełną kontrolą wydawcy " czyli to wydawca decyduje o wszystkim nawet o tym jaką myszką czy padem będą grać i w jaką misje czy co tam będzie na tym polega pełna kontrola , ja się nie uparłem na YT tylko ktoś inny . Przypomnieć aferkę z Killzone 2 na PlayStation 3 jak wyglądał zwiastun na pokazach E3 a jak wyglądał Gameplay ?? A co było z CyberPunkiem 2077 też miał być grą roku a nawet 4 miesiące po premierze była pełna błędów
- 1 446 odpowiedzi
-
Teoretycznie, to co według ciebie jak taki dziennikarz dostał by grę na kilka dni przed premierą to zaraz miał byś cała grę podaną na tacy w formie GamePlay na YT , rozumiem że jak byś ty był dziennikarzem to byś tak zrobił ,albo jak byś chodził na pokazy filmów do kina przed premierą to brał byś kamerę nagrywał cały film i dodawał go do recenzji filmu którą byś napisał kilka dni przed oficjalną premierą w kinach . Przypomnijcie mi na którą grę też było takie wielkie czekanie a w dniu premiery okazała się dziurawa bardziej niż sitko hmm CyberPunk 2077 . Ludzie pracujący w R pewnie już dawno wiedzą kiedy będzie premiera i tylko oni nawet rodzinie nie mogą tego powiedzieć żeby nie złamać tajemnicy firmowej Z jednej strony tak ale jak mają pilnować jak kto gra i gdzie idzie to nie ma sensu , wiesz ktoś inny myśli że jak dziennikarz dostanie grę na kilka godzin żeby napisać recenzje to zaraz wszystko wyląduje na YT można pisać recenzje gier bez materiału video
- 1 446 odpowiedzi
