Skocz do zawartości

Ogider

Użytkownik
  • Postów

    248
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ogider

  1. dzisiaj prawie w każdym meczu ktoś tego używał
  2. U mnie wsio ok. Może dlatego że mam aktywne igpu i korzystam.
  3. U mnie trzyma dobrze UV na 9800x3D . mam ponad 800 godzin w bf6. UV na każdy rdzeń osobno robione.
  4. @Dari555 a puść test z aida w takiej konfiguracji tak z 20-30 minut i zobacz czy będzie ok z tym -40
  5. https://quasarzone.com/bbs/qf_overclocking/views/380894
  6. a masz zapisane stare wyniki? Fajnie byłoby zobaczyć porównanie przy normalnej karcie jaką jest 5070..w sensie nie 5090 gdzie % ludzi kupuje.
  7. Mam podobnie
  8. Są jakieś promki na bf6 obecnie ?
  9. Pod wodowanie
  10. U mnie odwrotnie i nie wiem czy to też dobre. W sensie jedna skrajność kontra druga.(odnośnie mojego syna) W mieszkaniu mam 3 stacjonarne komputery a 0 laptopa 0 tabletu natomiast telefony komórkowe stare i w zasadzie tylko do www bez żadnego video się nadają.
  11. Mój pierwszy klawisz jaki szukam w nowym BF to spotowanie. Zdarza mi się gdzieś schować inżynierem na tej dużej mapie i czekać na latające + cały czas spotuje baze która będzie przejmowana przez nas lub jest w trakcie przejmowania przez wroga. Zoom broni, najczęściej rpg i spaming klawisza od spotu Jak jestem na czołgu na stanowisku karabinowym to tak samo, spam "spot keya".
  12. Ventus tyle kosztuje obecnie najtaniej jak widzę
  13. Pewnie jak wszystko dopicować, system, stery, memy powyżej standardowego ograniczenia AB, dobra sztuka gpu to ze 40k się zrobi na 5080.
  14. Jak ktoś tak jak ja gram poprzez klienta EA to trzeba dać napraw i ściągnie nowego patcha. Tak to mi nie znajdywał rozgrywek.
  15. idd
  16. Dosyć blisko jest 5080 do 4090 w tej gierce
  17. może się komuś przyda. moje spadki fps podczas grania były spowodowane tym że gpu miałem podłączone przez igpu do monitora. Jak bezpośrednio podłączyłem to jest ok.
  18. w w trakcie mapy też odrodzenia itp. coraz mniej klatek.
  19. Kurcze im dłuzej gram tym mniejszy fps mi sie robi. Na starcie, pierwsza mapka i mam 125 potem coraz mniej powoli az gdzieś na drugiej trzeciej 20 fps . Ktoś miał coś podobnego?
  20. Mnie tam pasuje moja wymiana 3080 na 5080. Prawie +100% Zakładam że 5080-> na 6090 też da 100% (mam nadzieję) (jeśli nadal będzie 600W to liczę wreszcie na dwa gniazda zasilania inaczej nie kupię)
  21. Ja jestem ciekaw jak to OC by się utrzymało w steel 4k, tam widzę że 1,080V na rdzeniu.
  22. mniej-więcej takie mam 3 profile Zależni9e od gierki..ale jadę najczęściej na tym 0.845
  23. Nie słyszałem. Za to przy przejściu wentylatorów w tryb 0 pojawią się dziwny dźwięk, jakiś klekot czy coś, na chwilkę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...