-
Postów
2 103 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez caleb59
-
Lewą dziurką od nosa wyczuwam early access na Steamie. Raczej ciekawostka niż coś co warto brać na poważnie.
-
Przypominam, że kto ma G6 niech aktualizuje firmware do najnowszej wersji.
-
Ja tam widzę więcej tego samego i typowe odcinanie kuponów.
-
Nie ciekawe tylko tak jest bo Creative dorzuca te swoje autorskie wzmacniacze X-Amp.
-
Znam ten cykl dlatego oszukuję sam siebie.
-
Zależy kto jaką ma tolerancję na tego typu problemy, też jestem tego samego zdania i wolę nie grać czekając aż to naprawią niż grać aby grać w to co jest obecnie dostępne.
-
Albo po prostu nie odpaliłeś żadnej gry w 200-300fps bo wtedy dopiero następuje weryfikacja pisku z cewek.
-
Sterowniki GeForce & NVIDIA App - temat zbiorczy
caleb59 odpowiedział(a) na daerragh temat w Karty graficzne
Z nudów wymusiłem preset M w Nvidia App dla Tarkova, w opcjach gry zaznaczone "quality" - no działa ale raczej w moim przypadku wszystko z grubsza wygląda jak wyglądało na presecie K. Obraz jest ostrzejszy - to fakt, widać to od razu nawet w tak niskiej rozdzielczości jak 1080p, do tego lunety zaczęły normalnie renderować obraz więc kolejny plus (tutaj do końca nie wiadomo czy to przypadkiem nie jest specyficzny błąd gry). Ogólnie niechętnie ale muszę używać DLSS w tej grze bo zawsze to trochę fps na plus, szczególnie na lokacji Streets of Tarkov, no i lepiej to wygląda niż domyślne, fabryczne TAA. Z kolei na lokacji Shoreline jest takie jedno specyficzne miejsce, gdzie dosyć mocno miga cieniowanie wokół drzew. Jutro to obadam i jeśli preset M to poprawi (w teorii powinien poprawiać tego typu miganie o ile się orientuję) to zostanie u mnie na stałe w tej grze. -
Tylko pamiętaj, że to robili zupełnie inni ludzie niż ci, którzy zrobili Cyberpunka 2077. Większość z nich już dawno nie pracuje w cdp red.
- 923 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Ja się już nie nabiorę, dla mnie Battlefield zdechł.
-
Wyłączcie testowo obaj Nvidia Hairworks i zobaczcie czy pomoże - na pewno pomoże na losowe crashe @leven ale nie wiem jak z tymi losowymi dropami u @Slayer - warto sprawdzić.
- 923 odpowiedzi
-
Zapewne sterownik Nvidii/AMD sypie się w tle i wraca do działania przez problemy z akceleracją sprzętową. Problem najczęściej widoczny kiedy w przeglądarce ogląda się jakieś materiały wideo, streaming online itp. Sam możesz jedynie spróbować wyłączyć akcelerację sprzętową w Firefoxie by tego unikać: https://support.mozilla.org/pl/kb/rozwiazywanie-problemow-z-rozszerzeniami-i-motywami#w_wylaczanie-akceleracji-sprzetowej
-
Nowe menu start wskakuje czy chcecie czy nie, kwestia czasu.
-
Aż zatęskniłem za 2042, kto by pomyślał. Ostatecznie BF umrze bo świnie z EA chcą mieć swoją dojną krowę na styl CoD. I cyk 150zł utopione w sraczu na klucz do BF 6...
-
Sterowniki GeForce & NVIDIA App - temat zbiorczy
caleb59 odpowiedział(a) na daerragh temat w Karty graficzne
Jest już do pobrania oficjalna wersja apki Nvidii obsługująca DLSS 4.5, nie trzeba już siedzieć na kanale Beta. -
Siedzi na tych insiderach, a najprostszych nowości nie ogarnia. Microsoft zaczął wymuszać nowe menu Start, według nich lepsze. Pozbyć się nie pozbędziesz ale możesz je nieco upodobnić do starszego zmieniając "Wyświetl:" z "Kategoria" na "Lista".
-
Jak ma starczyć jak obecne gry żrą lekko często około 12GB VRAM w 1080p i to bez FG.
-
Zobacz ile Intele żrą, nie ma co sobie gitary zawracać ale jak chcesz to dla sportu możesz się pobawić w UV, nawet z czystej ciekawości.
-
Nie ma po co sobie nawet 4 liter zawracać jakimkolwiek UV przy takich temperaturach, wszystko jest ok.
-
Co to takie jakieś małe i nie pokrywa całej czapki CPU?
-
Crashuje od premiery gry w 2015. Gnoje lenie naprawili problem dla renderu DX 11, DX 12 nadal się sypie, co prawda rzadko ale się sypie - wyłączenie Hairworks lub wrzucenie tego moda załatwia sprawę.
- 923 odpowiedzi
-
Ten drugi mod zapobiega losowym crashom na pulpit z włączonym Hairworks więc jest ważniejszy.
- 923 odpowiedzi
-
Bo kupiliście zapewne wersję TRAY, czyli bez oryginalnego BOX i bez coolera AMD.
