Przyglądam się treści, którą udostępniają i strasznie mi tutaj interfejsem z Wieśka pachnie. Nie mówię że to jest złe, ale skoro szczycą się tym że mają masę pomysłów i to bardzo innowacyjnych oraz chcą zdefiniować na nowo gatunek RPG to dlaczego nie zaprojektują tego po swojemu? Wiem że grupa pracowników z CDPR oddzielili się od nich i założyła Rebel Wolves, ale uważam że jak używają tak górnolotnych słów na swojej stronie to może zamiast tego niech to idzie w czyny. Zastanawia mnie jak to będzie wyglądać fabularnie, bo na ten moment liczy się to dla mnie tak w 90%. Muszą postawić na mocno spójną historię, która od pierwszych minut zaciekawi. Graficznie może zostać tak jak jest, jest poprawnie i raczej unikał bym porównania do gier z przed 10 czy 15 lat. Natomiast co mnie bardzo martwi to system walki, jest jakiś taki nijaki, serio nie porwał mnie ani trochę. No zobaczymy premiera już niedługo to zobaczymy co tam te nowe studio upiekło. Bo co jak co muszą wybić się i zdobyć sporo zaufania tym projektem aby móc liczyć się dalej na rynku. Trzymam kciuki, pre-ordera nie zamawiam. Czekam na rozwój sytuacji i wtedy zdecyduję.