Mam dziwny problem? Mam 3 sztuki takich samych RX 6600 z tym samym biosem. Jak włączę w adrenalinie "ręczne dostrajanie" to każda ma inną wartość "max.częstotliwość (Mhz). Rozrzut ponad 100mHz. Jedna ma np 2550, druga ustawiony suwak 2660 bez wcześniejszego ruszania. Napięcie rdzenia też potrafi się minimalnie różnić. Np 1200, 1193mV itp Próbowałem nawet od nowa instalować sterowniki DDU i sie zastanawiam czy tak ma być bo dawno sie RXami nie bawiłem
EDIT: Zauważyłem też, że odczyty napięcia różnią się od tego ustawionego dla poszczególnej sztuki. Np karta nr1 ustawiam 1.06mv odczyt 1.031mv. Nr 2 ustawiam 1.06,v odczyt 1.042mv