Skocz do zawartości

wymagania sprzetowe do gry


Gość Bartek

Recommended Posts

Gram w taka gre Hell let loose

Hell Let Loose –  minimalne wymagania gry

Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz

Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 960 lub lepsza

Pamięć RAM: 8 GB

Dostępne miejsce na dysku: 20 GB

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

Hell Let Loose – potencjalne rekomendowane wymagania gry

Procesor: Intel Core i7 3.5 GHz

Karta graficzna: 4 GB, Nvidia GeForce GTX 1050 lub lepsza

Pamięć RAM: 16 GB

System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

 

Moj laptop to Dell G3 3779

Intel(R) Core(TM) i7-8750H CPU @ 2.20GHz   2.21 GHz

Nvidia GeForceGTX 1050Ti pamiec wspoluzytkowana 71000 mb to chyba 7gb o to chodzi chyba

16,0 GB (dostępne: 13,9 GB)

Sysyem windows 10 64 bit

 

 

Teoretycznie moje parametry przewyzszaja rekomendowane z wyjatkiem tego GHZ ktore wynosi 2,1 a powinno co najmniej 3,4.Podkrecilem laptopa tzn wlaczylem mu wszystkie procesory i przelaczylem na ta najlepsza karte graficzna i z 15 fps zrobilo sie 35- 50 ale to i tak malo.

Jezeli chodzi o temperature to programem Quick Cpu sprawdzilem to wacha sie od 80 do max 90 100 stopni. Na stronie intel znalazlem informacje ze moj procesor mozna podkrecic nawet do 4,1 GHZ  specjalnym programem od nich (Intel turbo boost technology) lecz przy wylaczonej grze mam te 4,0 GHZ lecz gdy ja odpale GHZ spada do 1.7

Wszystkie sterowniki aktualne

Pytanie : Czy to normalne ze z 4.0 GHZ spada do 1,7? Co moge zrobic aby to nie spadalo ?Czy to moze byc wina zakurzonego laptopa? Mysle ze nie bo mam go nie caly rok i az tyle kurzu by sie nie dostalo, Dodam ze mam specjalna podstake chlodzaca

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że karta gtx1050 ti w laptopie to nie to samo co gtx 1050 ti w stacjonarce. Przeważnie jest w laptopie że te 4.0 GHZ to jest chwilowe a jak się nagrzeje to spada taktowanie procesora, normalna rzecz w laptopach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...