Skocz do zawartości

Konta OGame, Steam, Battlenet i EA/Origin


pirxh

Recommended Posts

Witam. Mam do zaoferowania konta OGame, Steam, Battlenet i EA/Origin. Ceny do lekkiej negocjacji. Sprzedaję, bo nie mam już za bardzo czasu grać, a zastrzyk gotówki się przyda.

OGame: Konto na Quasar. Miejsce top 210-220. Wysoko rozwinięte kopalnie (minimum do 40/35/36), ponad 12 planet, kilka księżyców, dużo DT (ponad 100k) do fleetsave'u, dobry poziom badań. Klasa zbieracz. Minimalna ilość anty na koncie. Grałem głównie jako górnik. Cena: 200 zł, konto zostało wystawione na Allegro: https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-ogame-quasar-top-220

Steam: Konto z grami CoD: Modern Warfare 2 (to z 2022), Ghost Recon: Breakpoint i Counter Strike 2 z Prime'em. Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, konto w umówionym czasie mogę wystawić na Allegro w celu zabezpieczenia transakcji.

Battlenet: Konto z grami CoD: Modern Warfare (to z 2019) i CoD: Black Ops Cold War. Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, mogę wystawić na Allegro.

EA/Origin: Konto z grami Battlefield 3 Premium (zawarte wszystkie dodatki), Battlefield 4 Premium (też wszystkie dodatki), Battlefield: Hardline Premium (też wszystkie dodatki) i Battlefield 2042 (podstawowa wersja). Konto jest bez banów. Cena: 200 zł, mogę wystawić na Allegro.

W sprawie konta OGame proszę o kontakt na samym Allegro, natomiast w sprawie trzech innych (albo OGame + inne konto) proszę o wiadomość e-mail na adres [email protected] .

Gorąco polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...