Ale to w Chinach
Jak nie ma to mam wywalone - mogę na tym sprzęcie co mam siedzieć latami zwłaszcza, że ostatnio i tak 99% czasu idzie na karcianki i bitewniaki , a do tego co gram to konsola z tv styknie
Dziwne bo matryca sugeruje, że to to samo co w LG a tamten ma normalnie HDR500
https://tftcentral.co.uk/reviews/lg-ultragear-evo-39gx950b
z drugiej strony to LG kosztuje 1800$ a ten ma być za 1100$ to może jednak nie do końca to samo ?
Może kwestia pomieszczenia u mnie spokojnie sobie włączam tylko boczne oświetlenie i nie świeci w ekran. A jest na tyle głęboko w pokoju, że rano odblaski widać tylko jak jest wyłączony.
No różni się bo za puszkę nie było jawnej kaucji czyli jak ktoś za to płacił to generowałeś zysk.
A tutaj ktoś odzyskuje pieniądze wcześniej wpłacone do systemu.
Swoją drogą jestem na tym unijnym złodziejstwie już kilkadziesiąt zeta w plecy bo przez to, że automaty mają praktycznie tylko sklepy wielkopowierzchniowe to każda butelka kupiona na wyjeździe oznacza duży problem na dworcu czy lotnisku.
To jest stan umysłu. Kiedyś na jakimś zagranicznym portalu widziałem, że tak zwani eksperci komputerowi polecali jakieś gówno monitory za 100-150$ do zestawów z topowymi Pascalami