Skocz do zawartości

skypan

Użytkownik
  • Postów

    2 100
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skypan

  1. Tymczasem po weselu w Polsce
  2. Ja tam za wiele nie chcę. Przeglądarka serwerów z listą kolejnych map. No ale tego nie będzie A ten martwy portal to niech go zakopią. No chyba, że całą rozgrywkę przeniosą na portal no i będzie przeglądarka serwerów z listą map. No ale tego nie będzie Zmiana kosztu wyposażenia do broni to poroniony pomysł. Wszystkie brony będzie trzeba na nowo konfigurować.
  3. Uwaga. Potężny spoiler. Jak wyglądają misje w Crimson
  4. Udekoruj dom kwiatkami. Postaw kwiatek. Wróć powiedzieć, że kwiatki są na miejscu +1 do ekwipunku. Bosze. Epicko.
  5. O Admin przyszedł z wiadomościami
  6. No fajnie, fajnie Mam nadzieję, że w końcu będzie jakaś rotacja map a nie to co jest od premiery. Jak już wspomniałem wczoraj wbiłem i na 5 rozgrywek 3x ta sama mapa. Jakaś nowa. Taka niby metro i chyba kromek gra w nią na tym nagraniu. No i po tych 5-u mapach wyleczona nerwica wróciła.
  7. Odpaliłem dzisiaj BF6 i szok. Nagrody za sezon lecą jak szalone. W ciągu jednej rozgrywki wpada z 6-8 tych ichnich kafelków
  8. Trzeba też sprawdzić czy lekarze nie zostali w jakiś sposób zmuszeni/przymuszeni do wykonywania takich a nie innych czynności podczas pełnienia dyżuru. Od tego powinno się zacząć.
  9. Ja mam już cofkę na to całe Ai. Na YT gdy widzę lub słyszę Ai - wyłącz. Nawet jak to jest jakiś ciekawy temat i nawet dobrze zrobiony. A ta generyczna uroda/piękność to już mi bokiem wychodzi. Nie dla mnie ten plastikowy szajs DLSS 5.0
  10. Zainstalowałem to cudo. Mamy lekko podpicowaną grafikę ze starą mechaniką. Nie dziwię się, że puścili to za darmo. To jedyny plus.
  11. Phoenix. powinien dostać jakąś odznakę od EA za niezłomność i heroiczne poświęcenie dla serii
  12. Co by nie mówić o tej gierce to
  13. Szukając sensu gry zacząłem jeść znalezione robaki itp. Stonogi nie polecam.
  14. Zacząłem pogrywać w gierkę i w 4-tym rozdziale nadal szukam "fenomenu" tej gry. Walka totalnie chaotyczna i mam wrażenie, że po prostu wystarczy na pałę wciskać losowe przyciski by wygrać. Tych "bosów" co spotkałem na swojej drodze no jest tam jakieś wyzwanie ale też jakoś dupy nie urywam. No na pewno jest to pewnego rodzaju generator ładnych tapet. Dla mnie infantylność tej produkcji jest lekko odpychająca. Pcham to dalej ale w wyjątkowych mękach.
  15. @GordonLameman Nie o to mi chodziło ale nie ciągnę dalej tematu
  16. Przyjdzie czas, że będzie tylko jedna wersja językowa i dodatkowa opcja - włącz tłumaczenie Ai. Dla wydawców będzie jeszcze prościej bo tłumaczenie będzie w locie.
  17. "Wszyscy" na to czekają a pozamiata The Vernyhorn
  18. Słaby ten pokaz. Cena z tyłka, wymogi co do PC dziwne a porównując to co dali na Steam to jakaś inna bajka. To jest jakaś prowokacja
  19. Ale widzę, że na forum sporo osób rozpoznaje te panie
  20. Teraz czekać co tam się odwali w XTB
  21. Generalnie w Polsce jest więcej kobiet niż mężczyzn
  22. Trzeba jakoś ratować się po DUNE
×
×
  • Dodaj nową pozycję...