Skocz do zawartości

skypan

Użytkownik
  • Postów

    2 124
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skypan

  1. Nie wiem czy jest sens w licytowaniu się na skalę ataków ale kacapy mają przewagę.
  2. Dyplomatyczny sukces na miarę naszego rządu. Pokażemy siłę i deportujemy kretyna. Wcześniej jakiegoś dydka co wjechał pod Morskie Oko co zdążył już wyjechać i dali zakaz. Ciągłe pasmo sukcesów. To najłatwiej sprzedać.
  3. Oczywiście ale nazywajmy rzeczy po imieniu. Populizm pod publikę.
  4. Jaką politykę ? Czysty populizm.
  5. Kacapy tylko czekają aż coś pierdyknie w cywili. Żelek o tym wie a pisać sobie to on może pod publikę o zakończeniu wojny.
  6. No mogli by zacząć od zmian drugiego progu podatkowego ale lepiej skupić się na innych pierdołach. Dla Domańskiego i rządu nie jest to najlepsza opcja. A w finale osoby, które więcej zapierdzielają na dwóch etatach po prostu są karane. Szara strefa zaciera ręce.
  7. Czekam na pomysł zlikwidowania klas typu średnia itp. Tego nie powinno być. Ci co zarabiają mniej kasę powinni dostawać w bilonie by czuli wagę pieniądza.
  8. Katedra prawdziwych graczy Miejsce kultu i rozrywki ocierające się o magię. Powiew zachodu. Długo by tak pisać Zamieszczam też oryginał bo nie powinienem bezcześcić historycznych zdjęć za pomocą Ai
  9. Ta śmierć nie ma znaczenia. O czym tu pisać.
  10. Kwestia czasu jak wrócą dzikie czasy z lat 90-tych gdzie zorganizowane grupy przestępcze siały terror. W większości będą to kacapy, mongoły i miks kacapsko-mongolski.
  11. Niezłe te wasze fikołki. @Zas Czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Napisz.
  12. @Bono_UG Nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi. Ale jeszcze raz. Lepiej jak by zajęli się drugim progiem podatkowym. To jest ważniejsze dla większej grupy społecznej.
  13. @MaxaM Nie no spoko. Są sprawy ważne i ważniejsze. Ważniejsze jest dojenie niż urealnienie drugiego progu podatkowego.
  14. Braun to Zelenskiemu może buty czyścić.
  15. "Wzywam do dialogu". Szef MSZ Ukrainy z apelem do Polski - klik Co za kacapska narracja i buta. Chce dyskutować nad faktami dokonanymi ? Trochę za późno. A wzywać to sobie może poborowych do walki z sowieckimi kacapami.
  16. To nie skok na kasę. Rząd chce, aby minimalna kara wzrosła ze 100 do 1000 zł! - klik Dojny pomysł. Drugi próg nie wymaga urealnienia.
  17. Nie ma już sensu z ukraińskimi kacapami się pieścić. Ich więcej łączy z rosją, białorusią niż z Europą. To jest jeden kacapski tygiel. Dla jasności. Jeżeli kacapy naparzają się miedzy sobą to lepiej oni niż my. Należy wspierać tą stronę, która daje korzyść Polsce. Więc niech oni tam walczą a my dostarczajmy im co potrzeba. Jako Polska jesteśmy gotowi na takie poświęcenie.
  18. Dla przypomnienia. To nie Polska decydowała o korzyściach płynących z wygrania II WŚ. Pleciesz farmazony. Jednak z perspektywy faktów Polska po II WŚ jest czego nie można powiedzieć o Ukrainie, że istniała jako państwo. Owszem ale nie było by tej dyskusji gdyby Zelenski jej znowu nie rozpoczął. Problem z ukraińskimi bandytami pojawił się już w 2015 r gdzie Ukraina przyjęła stosowną ustawę gloryfikująca tych zwyroli. Dość długo znosiliśmy ich fikołki wyrażając swoje oburzenie.
  19. Otwieram lodówkę a tam Janusz Piechociński
  20. Postanowiłem powarzywić snajperem z uwagi na zaległości z 1 sezonu. No i wylosowało mi dream team
  21. W sumie mając do wyboru SS-Galizien a UPA no to wybrali UPA. Mniej się ludzi wkurzy.
  22. Stety niestety Ukraińcy mają takich "bohaterów" a nie innych. Bo jakich mogą mieć w swej "długiej" historii jako naród. Muszą jeszcze mentalnie dorosnąć do pewnych kwestii.
  23. Czekaj. Po kolei. Czekam na techniczną i historyczną argumentację a nie na odpowiedź pytaniem typu I wracając A wiesz, że tak prosto nie idzie tego określić. Jednak są oficjalne dane kiedy konkretne państwo pojawiło się na światowych mapach. Mamy Ukrainę, Białoruś, Litwę, Łotwę i Estonię. Różnie to bywa.
  24. Najpierw sam sobie musisz odpowiedzieć kogo dotyczył rozbiór. W Twoich wpisach są sprzeczności. Najpierw odpowiedz mi gdzie w tych całych rozbiorach Polski była Ukraina ? Technicznie i historycznie. Ten 1910 też mnie interesuje w kontekście "rozbioru" Ukrainy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...