Skocz do zawartości

STALKER

Użytkownik
  • Postów

    461
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez STALKER

  1. Lepiej było już brać wersję be qiet 14 .
  2. No chyba bardziej jakieś obejście ale nie wnikałem w szczegóły.
  3. Nie oglądam wypocin bezrobotnych.
  4. Mogą i grają bo gra jest już dawno złamana przez ten hiper visor czy jakoś tak. Chodziło mi o zwykłego cuksa.
  5. I patrzajta nie ma jeszcze witaminki do tego jejmsa chyba jakieś dodatkowe kłódki pozakładali😀
  6. Co te biedaki zrobią jakby faktycznie GTA 6 dali w lutym na PC . Nie wydadzą tej gierki chyba🤣
  7. Pewnie jeszcze dziś przed polską premierą będzie na torkach to się na Youtube zobaczy jak to bryka.
  8. No masz rację. Ale już chyba lepiej brać z nowszym standardem o ile cenowo nie będzie różnicy większej jak ze 100 ziko. Pytanie czy zaraz nie wprowadzą jakiejś zmiany i będzie wersja 3.2.
  9. Pytanie już poprawione na jednej stronce znalazłem ale drogawo prawie 1900 ziko.
  10. Wiadomo kiedy będzie u nas wersja 3.1 ? bo mnie zainteresował ten zasilator.
  11. Już nie pamiętam ale do jakiego obozu najlepiej przyłączyć się starego?
  12. Ktoś pamięta ile stracimy zadań ogrywając tylko raz?
  13. Żeby ukończyć wszystkie zadania to chyba trzeba przejść grę trzy razy za każdym razem dołączając do innego obozu.
  14. Jak bym miał robić spedruna w grach to bym nie grał w cale totalna głupota.
  15. Początek nazwy ma wspólny.
  16. Po jutrze na torkach najpóźniej pewnie w czwartek🤣
  17. Już z crakowana razem z mafią pierunem 🤣
  18. To już jakaś obsesja się zrobiła czekam na listę samobójstw przed premierą 🤣
  19. Jak tam? Proponuję zażyć leki naprawdę wam się w głowach pop......... z tą tandetną gierką 😂😂😂😂😂
  20. Udźwignie włączysz generator i będzie pincet FPS😂
  21. Jest wersja PC ale najpierw wyzerują z kasy dzieciaków z konsolami. Bez obrazy ale tak to działa.
  22. Chudy nie pisz bzdur ile ty masz lat 12?
  23. Do gry dla dzieci dali denuvo. Lubię takie gierki ale z tym badziewiem nie kupię chwilę poczekam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...