STALKER
Użytkownik-
Postów
461 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez STALKER
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 18
-
RMx850w ( 2021 ) do RTX 5080 ASTRAL
STALKER odpowiedział(a) na Dominik91 temat w Chłodzenie, obudowy, zasilacze i modyfikacje
Lepiej było już brać wersję be qiet 14 . -
No chyba bardziej jakieś obejście ale nie wnikałem w szczegóły.
-
Nie oglądam wypocin bezrobotnych.
-
Mogą i grają bo gra jest już dawno złamana przez ten hiper visor czy jakoś tak. Chodziło mi o zwykłego cuksa.
-
I patrzajta nie ma jeszcze witaminki do tego jejmsa chyba jakieś dodatkowe kłódki pozakładali😀
-
Co te biedaki zrobią jakby faktycznie GTA 6 dali w lutym na PC . Nie wydadzą tej gierki chyba🤣
-
Pewnie jeszcze dziś przed polską premierą będzie na torkach to się na Youtube zobaczy jak to bryka.
-
Już nie pamiętam ale do jakiego obozu najlepiej przyłączyć się starego?
-
Ktoś pamięta ile stracimy zadań ogrywając tylko raz?
-
Żeby ukończyć wszystkie zadania to chyba trzeba przejść grę trzy razy za każdym razem dołączając do innego obozu.
-
Jak bym miał robić spedruna w grach to bym nie grał w cale totalna głupota.
-
Początek nazwy ma wspólny.
-
Po jutrze na torkach najpóźniej pewnie w czwartek🤣
-
LEGO® Batman™: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza
STALKER odpowiedział(a) na AndrzejTrg temat w Gry komputerowe (PC)
Lux przygoda. -
LEGO® Batman™: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza
STALKER odpowiedział(a) na AndrzejTrg temat w Gry komputerowe (PC)
Już z crakowana razem z mafią pierunem 🤣 -
To już jakaś obsesja się zrobiła czekam na listę samobójstw przed premierą 🤣
- 1 446 odpowiedzi
-
Jak tam? Proponuję zażyć leki naprawdę wam się w głowach pop......... z tą tandetną gierką 😂😂😂😂😂
- 1 446 odpowiedzi
-
Udźwignie włączysz generator i będzie pincet FPS😂
- 1 446 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Jest wersja PC ale najpierw wyzerują z kasy dzieciaków z konsolami. Bez obrazy ale tak to działa.
- 1 446 odpowiedzi
-
Chudy nie pisz bzdur ile ty masz lat 12?
- 1 446 odpowiedzi
-
LEGO® Batman™: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza
STALKER odpowiedział(a) na AndrzejTrg temat w Gry komputerowe (PC)
Do gry dla dzieci dali denuvo. Lubię takie gierki ale z tym badziewiem nie kupię chwilę poczekam.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 18
