Skocz do zawartości

Kody rabatowe x-kom na polecane zestawy PC


sido107

Recommended Posts

Hej jestem pod wrazeniem dlatego zdradze wam tajemnicę. Ta wyjątkowa spersonalizowana oferta to kod zniżkowy na 100 pln.

Ale najsmieszniejsze jest to ze do sprzetu za prawie 8k dostajesz 100 pln spersonalizowanego kodu rabatowego ktory wyklucza znizke od gigabate na nienajtansza karte graficzna na 200pln.

Trudno inaczej skomentowac profesjonalizm marketingu firmy x-kom niż WOW ale się postaraliscie.  😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MoniaLeva napisał:

Hej jestem pod wrazeniem dlatego zdradze wam tajemnicę. Ta wyjątkowa spersonalizowana oferta to kod zniżkowy na 100 pln.

Ale najsmieszniejsze jest to ze do sprzetu za prawie 8k dostajesz 100 pln spersonalizowanego kodu rabatowego ktory wyklucza znizke od gigabate na nienajtansza karte graficzna na 200pln.

Trudno inaczej skomentowac profesjonalizm marketingu firmy x-kom niż WOW ale się postaraliscie.  😉

Jesli to serio prawda to nic nie zamowie, 100 zl to moge zaoszczedzic na samych ssd kupujac w innym sklepie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kody rabatowe szału nie robią totalnie. Przy zestawie za 3,5k rabat 50 PLN. Ceny bazowe są mało atrakcyjne. No ale mamy trudną sytuację na rynku (co bije i po przedsiębiorcach jak i po naszych portfelach). Mnie X-kom nie przekonał w każdym razie. 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomościach prywatnych.

 

wiosenna wyprzedaż złap akcesoria z rabatem nawet 76% i zadbaj o swoją wygodę
https://xkom.me/wiosna-forum
skopiuj swój kod rabatowy: wiosna

 

Na liście przecenionych produktów znalazły się między innymi:

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy dodać do koszyka wybrany produkt objęty promocją, aktywować kod rabatowy: wiosna i dokończyć składanie zamówienia. Oferta ważna od 23.03.2020 do 29.03.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

 

Pozdrawiamy x-kom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...