Skocz do zawartości

Błąd "Uruchomienie silnika graficznego nie było możliwe"


Gość Bartosz

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, otóż gdy chcę odpalić pewną aplikacje (do tworzenia map w takiej jednej grze) wyskakuje błąd "Uruchomienie silnika graficznego nie było możliwe". Dodam iż aplikacja wcześniej działała bez zarzutu. Boje się, że mogłem przez przypadek coś usunąć, bo nie wiem co innego mogło się stać. Aktualizowałem wszystkie sterowniki, Instalowałem Direct 12, przeinstalowywałem Visual C++, Framework.NET 4.5 itd. i dalej to samo. Na takim jednym forum czytałem, że komuś pomogło zainstalowanie Direct 9.0c lecz mam Windows 10 i nie mogę tego zainstalować. Proszę o pomoc, nie znam się aż tak na tych rzeczach żeby sam rozwiązać ten problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej wyskakuje ten błąd. Na początku nie chciała się włączyć gra ( do której jest ta aplikacja ) wiec grzebałem i w końcu jak dodałem plik xinput_1.3 czy cos w ten deseń to w końcu się włączyła. Lecz nie od razu to dodałem, na początku usuwałem i instalowałem aplikacje wymienione wyżej, i wydaje mi się, że jak odinstalowywałem Visual C++ to obok tego było coś innego i też przez przypadek usunąłem lecz nie pamiętam co to było. Tylko to jest o tyle dziwne, że właśnie gra normalnie działa a chodzi tu o Titan Quest, a edytor do map się nie odpala. w internecie nic nie pisze o silniku graficznym i jestem w kropce. Pasuje to naprawić ponieważ studiuje i nie chce mieć problemów jak przyjdzie odpalić jakiś potrzebny program :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...