Skocz do zawartości

Jak przyznać uprawnienia z procesu instalacji systemu.


Gość

Recommended Posts

Wita.... Otóż mam problem jeszcze jeden problem...  Chciałbym przyznać sobie uprawnienia z procesu instalacji gdyż odkryłem ukryte konto administratora KTÓREGO NIE DA SIĘ USUNĄĆ i postanowiłem je sobie przejąć na własność. Problem jest tylko taki że usunąłem konto starego administratora do którego były przypisane uprawnienia typu że do wszystkiego ma się dostęp np. jak przy opcji "SYSTEM" w zakładce zabezpieczenia po wejściu we właściwości jakiegoś folderu... Chodzi mi oto aby były tam te dwa ludziki... Nie wiem jak to nazwać ale na pewno każdy widział jakieś postacie bez twarzy obok nazwy w zabezpieczeniach folderu co nie? Jedyne na czym mi zależy to przywrócić te same ustawienia, w znaczeniu przypisania ich na to wbudowane konto... Jeżeli ktoś nie zrozumie co tu napisałem to jego sprawa... Ja nie wiem po prostu co z tym fantem zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widziałeś nigdy jakie uprawnienia są dawane użytkownikowi po instalacji systemu? Przeważnie ma się dostęp do wykonywania większości akcji na większości plików... Ja w tym przypadku potrzebuję tych uprawnień spowrotem tak abym znowu decydował o tym co chce robić ze swoimi plikami a nie żeby to komputer miał mi mówić że np. nie mogę usunąć tego folderu czy coś... Gdyby dało się na tym forum dodać załącznik do odpowiedzi lub tematu dodałbym go abyś zrozumiał oco chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...