Skocz do zawartości

galakty

Użytkownik
  • Postów

    10 101
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Treść opublikowana przez galakty

  1. Podstawka nie działa idealnie, a wy mody wgrywacie... Wystarczy że zmienią kilka parametrów i wszystko się będzie sypać, kilka linijek kodu innych i mody trzeba przepisać. Dajcie im czas na to.
  2. Może być, ja latam tylko karierę i wszystko git poza tym, że czasem Enter nie działa i trzeba restart misji robić Odblokowałem cargo, za to nie polecam skoków spadochronowych, totalnie się nie opłaca, robiłem to na prędkości X4...
  3. Niech już będzie premiera bo nie da się czytać tych wypocin i przecieków Ludziska tworzą w Excelu dane z powietrza i wiara wierzy
  4. Mi działa dobrze, ale niestety nawet na małych lotniskach 5800X3D nie wyrabia i GPU nie chodzi na max.
  5. Nie czekam długo, chyba że się odświeżała matryca to czasem mu zejdzie się dłużej.
  6. Nie no jaja, chwali się że najszybszy samolot jednosilnikowy, a nie starcza mocy żeby wystartować. WTF Dobra mam, trzeba śmigło ustawić na 100% bo było na 0%, a samouczek nic nie mówi...
  7. Udało się komuś zrobić certa na maszyny o wyższej wydajności? U mnie się ledwo rozpędza i pas za krótki
  8. Nie mogę zrobić certa na maszyny o wyższej wydajności, znowu Enter nie działa
  9. Super, MFS zresetował sterowanie....
  10. A już miałem pochwalić, że ray tracing i cienie w kokpicie wyglądają super...
  11. Nie dość że dał rekomendowane to jeszcze porównanie w imgsli więc można samemu sobie porównać. Mega sprawa, bo pewnie mam coś co niepotrzebnie jest Ultra, a inne na High
  12. Matko bosko ile porównań :O Muszę usiąść i sobie dobrać ustawienia jak najmniejszym kosztem.
  13. Nie chciało się wierszyków na pamięć uczyć wstydziochu?
  14. To jestem spokojny o swojego WOLED, po 1-2 latach jak go wymienię nie będzie większych śladów
  15. Fajnie byłoby zrobić badania i powiązać to z IQ... ale podejrzewam że wyniki by się im nie spodobały
  16. ZIP używam praktycznie codziennie
  17. No przecież chodziło o klikanie w SCAM i phishing. Wiadomo że zipa prędzej otworzy mój ojciec niż dzieciak, bo oni już PC nie używają do takich rzeczy
  18. To nie ma nic wspólnego z mądrością jako taką. Starsze pokolenie wychowało się jak jeździli koniami/maluchami, nie wiedzieli co to telefon i internet. Gubią się, młodzi sa obeznani bo od małego widzą takie rzeczy. Ale dobra, idźmy Twoim tokiem rozumowania. Kto ogląda pato streamy i brał udział w loteriach Buddy? Twoi rodzice czy jednak dzieciaki?
  19. galakty

    Delta Force

    Mnie też, pojazdy są mega słabe ale od czasu do czasu pewnie zagram. No i tryb zbliżony do Tarkova jest, też fajna odskocznia bez lamentu że ciężko
  20. W jaki sposób? Zadań domowych nie, wychowanie fizyczne nie bo dzieci płaczą, poziom matury obniżamy bo płaczą, progi w dół, dodatkowe punkty za bycie kobietą albo imigrantem... Jak chcesz uczyć DZIECIAKI odpowiedzialności i zachęcać do wyszukiwania informacji jeśli nie będą tego robić po szkole? Bez bata nad głową ich nie ogarniesz, a rodzice mają w pompie dzieciaki, byle dac telefon i dały im spokój
  21. Po rozejmie, a te wszystkie artykuły sugerują tytułami, że już zaraz wysyłamy.
  22. Wy to żyjecie chyba w utopii... Już widzę że jak nauczyciele którzy pojęcia o życiu nie mają, zero pasji, byle odbębnić robotę pilnują 20-30 uczniów żeby się nauczyli. Rodziców w domu nie ma? To nie prywatne szkoły żeby mieć takie marzenia, niezła odklejka. Dzieciaki będą coraz głupsze, w tym właśnie cel rządzących. A nie żeby im było lepiej, bo zadanka do domu nie dadzą
  23. Mając taką kapitalizację na giełdzie to tez się nie ma co dziwić że robią co robią
  24. Nie w tym rzecz, przebazowania awionetką są nudne, bo lecisz w linii prostej przez 5/10/30 minut. Jakieś loty widokowe już są dużo ciekawsze mimo że każdy wygląda tak samo w 99%. Osobiście czekam na jakieś przebazowanie/transport cargo w dzicz, Antarktyda, pustynia, może jakaś wyspa.
  25. Mhm, już się pakują. Jak zrobią strefę zdemilitaryzowaną to pewnie nasi będą stacjonować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...