SAFE SREJF!!!
Po co wam fabryki uzbrojenia w Polsce jak są w Ameryce?
Dawać polaczki prawaczki złoto z rezerw panu Żydowi z Ameryki a może kiedyś dostaniecie kilka rakiet i może nawet jakąś wyrzutnię do tych rakiet!
A czyli jednak to był tylko pisowski polityczny cyrk, szybko zmieniasz zdanie
Może o pisowskich SKOK-ach coś napiszesz? Tam zniknęło 5 miliardów nowych złotych, ale o tym jakoś w prawackich internetowych bańkach informacyjnych jest cichutko
Jak ma się uzasadniony interes prawny to niby można dostać dane właściciela pojazdu.
Ale wątpię że te firmy zakładały sprawy w sądzie, możliwe że wysyłali przedsądowe wezwanie do zapłaty i na tym się kończyło. Wielu ludzi po takim piśmie mogło się przestraszyć i zapłacić.