Skocz do zawartości

Mistrz zakonu Paladynów

Użytkownik
  • Postów

    1 569
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów

  1. Czyli jednak warlock dopiero 28 kwietnia heh obstawiałem 50 na 50 że w s12 bedzie.
  2. Bardzo rzadko słucham takich klimatów ale to jest po prostu arcydzieło
  3. W sumie to rzeczywiście te tańsze podrożały więc tak czy siak dobrze że kupiłem moją w ratki zero
  4. Gdzie są te podwyżki GPU? widzę że moja karta jak ją kupiłem w raty za 6200 na początku stycznia tak nadal praktycznie za tyle jest
  5. Widzę MPG 341CQR QD-OLED X36 nadal niedostępny w xkom i ME po kilku sztukach co były na premierę Czekam obserwuję, liczę naiwnie na cenę lekko ponad 4k w na koniec kwietnia
  6. Zastanawiam się jaka jest szansa że w sezonie 12 będzie już grywalny warlock jak palek w S11 jeśli ktoś kupił pre order LOH.
  7. Kto się ze mną zgadza?
  8. @Dominix Osz ty w mordę fajnie to wygląda ja jednak jestem jasna strona mocy i mój pally ulubiony Ale warlockiem też posiekam
  9. Jutro o tej godzinie dowiemy się co w trawie piszczy i co blizz pokaże
  10. Jemu ciężko to idzie hehe A to nie jest "normalne użytkowanie" on katuje go specjalnie
  11. Ja to bardziej się martwię o "pierwsze" egzemplarze tak jak ten z reddita pierwszy mu padł po kilku godzinach? Ale zapewne do kwietnia już to ogarną bo tak najpóźniej bym chciał tego oleda max do końca kwietnia kupić w końcu no i cena trochę spadnie pewnie
  12. Ale specjalnie tak się robi czy on zamula z tym? za miesiąc to pewnie nowy soft będzie juz
  13. Kurde Stilgar klepnie reckę MPG 341CQR QD-OLED X36 dopiero w marcu ale lepiej późno niż wcale Mimo że go już ma
  14. Maximum grilowane będzie pokażą poza drugą klasą ficzery nowe z lord of hatred + krąży plota o dodatku do d2r
  15. W ME powinien byc od 9 lutego.
  16. Haj na ulicy nie leży w końcu Dorzucam film https://packaged-media.redd.it/riaomsuj8hhg1/pb/m2-res_1280p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1770253200&s=d5262a27f5cee98699f7e9756b83fa0728ed2977
  17. Panie @Reddzikafera jest Mamy na 99 procent nowa klasę w s12 Warlock
  18. Jak wejdzie do media expert za 4800 to wezme moze w ratki zero. W sumie nie pali sie az tak zobaczymy jak cena do końca lutego.
  19. Niby legit leak bo od tego samego ziomka co miał legit leaki z paladynem Czyli moje domysły się potwierdziły https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/leaked-new-class-def-looks-like-a-warlockdemon-using-class-hell-yeah/241346
  20. Właśnie mi to napisali ale cena niet
  21. @MaxaM Zobaczymy jaką cenę da ME https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mpg-341cqr-34-qd-oled-3440x1440px-360hz-0-03-ms-gtg-curved Napisałem meila im kiedy dostępny ma być Edit : jutro mają wiedzieć.
  22. @Dimazz Amazonka po pierwsze jest gender lock czyli nie ma faceta tylko jest kobieta po drugie czy to wygląda na amazonkę? a po trzecie mamy już dwie klasy na zręczność rouga i spiritborna.
  23. Bardzo mała szansa popatrz na ten cień w tle na początku za paladynem, to jest ta druga klasa. To będzie jakiś oracle/warlock pod siłę woli. Dowiemy się w połowie lutego prawdopodobnie pokażą tą klasę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...