Skocz do zawartości

Mistrz zakonu Paladynów

Użytkownik
  • Postów

    1 569
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów

  1. Ten monitor odpada ze względu na brak regulacji wysokosci Druga sprawa przesiadka z 144 na 180 hz słaby upgrade mimo ze ips na oled.
  2. Powiadacie że dziś lub jutro powinny być nowe stery beta z nowym FG? Rozumiem że to będzie można włączyć z poziomu gry jak dotychczas?
  3. Właśnie walczę z myślami czy go kupić https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-samsung-odyssey-g5-ls27fg500suxen-27-2560x1440px-180hz-0-03-gtg?%2Fsearch%3Fquery[menu_item]=&query[querystring]=Monitor+OLED+Samsung+Odyssey+G5+27 bo najtańszy sensowny 280 hz 1440p kosztuje 2300 zł chociaż chyba nadal zaczekam aż będzie tańszy jakiś UW na 240hz chociaż
  4. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-2-3440x1440-240hz-0-03-ms-gtg-curved Wrócil na sklep ale w tej cenie niech spadają
  5. O proszę Asus zrobi "tańszego" UW na 280 hz a nie 360 z tej 5 gen QD oled tylko jaka cena i kiedy to w pl bo ten msi to 5k 360hz XDDD
  6. Ja już nie wyczymie dajcie dodatek albo chociaż ten wielki dev stream co będzie pewnie z dwie godziny przed dodatkiem z 2 tyg
  7. Myślicie ze brak skrzydeł w formie arbitra u palka to bug czy celowy zabieg? ktoś napisał że dowiemy się w s13 i dodatku odwiedzając sklep
  8. Szczerze to średnio mi się chcę grać wiedząc że na zakręcie 28 kwietnia dostaniemy praktycznie "nową grę" Też ktoś tak ma?
  9. Ja się obawiam o serwery 28 kwietnia
  10. D4 "martwa gra" a wywaliło już serwery
  11. Powiem tak palek i warlock (tyle co widać na filmach) zostawia daleko w tyle inne klasy obecnie No ale robią rework wszystkich na dodatek.
  12. Ja dziwny jestem ale lubię lore d4 i kampanie kim jutro śmigacie? ja palkiem Nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać dodatku pograłem praktycznie na premierę kamapnie i potem do 60 lvl , potem może chwile w dwa sezony i tyle Ale masa masa zmian będzie oby dobrze wyszło
  13. Mam niemiłosierny ból pupy że nie miałem jak go kupić wtedy
  14. O widzisz miałem właśnie pytać kiedy to wyjdzie Danke
  15. Niet W media expert był za 2600/2700 jakoś w grudniu ten co linkowałem na 100% nowy nie outlet
  16. Raz byl za 2600 ale zniknelo w sekunde :E
  17. Na razie pewnie sam rework skilów itd chociaż moze wizualnie też coś delikatnie zmienią.
  18. Tylko pamiętaj że paladyn trial do 25 levela tylko jest. Ulaniec będzie miał całkowity rework w dodatku mówili o tym na dev streamie że stare klasy nie zostaną w tyle za palem i warlockiem. Generalnie opłaca się kupić podstawową wersję LOH za 180 zł i palkiem będziesz mógł grać od już, na jakieś promo bym nie liczył do czerwca minimum
  19. Czy taka mała to nie wiem co najmniej rozmiarem jak nahantu. Ja kupiłem VOH na premierę więc jestem w dupie ale nie narzekam bo taka polityka blizzarda tak samo jak z dodatkami do Wowa
  20. Jak by ktoś nie widział A obok kolejny kontynent, tristram i zachodnia marchia potwierdzone
  21. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-2-3440x1440-240hz-0-03-ms-gtg-curved jak pojawi się ten za 2,5 k ~~ to wezme
  22. @MaxaM fringing chodzi tobie o jakość tekstu czy o jakąś poświatę w niektórych miejscach? a flicker masz czy nie ? jaka jest maksymalna wysokość na jaką możesz podnieść monitor? licząc od blatu do dolnej krawędzi monitora?
  23. @MaxaM Czy masz porównanie do jakieś QD 2 gen np tego https://www.x-kom.pl/p/1341879-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3425dw.html ? Bo miałem go kupić ale dałem sobię siana i pokazali te 5 gen nowe. Jak jasność, hdr i czy rzeczywiście ten "dark armor" (te nowa powłoka dla qd 5 gen) daje lepszą odporność na ścieranie w sensie ryski i lepszą czerń w jaśniejszym pomieszczeniu? Nadal dla mnie cena 5k to kosmos za taki monitor, czekam bardziej na okolicę 4k ale to pewnie musi lekko ustać produkcja właśnie poprzednich modeli zapewne
  24. Blizard robi grilowanie niczym w teksasie Dodatek rozwali system
  25. Dobra mordeczki forumowe jakieś nowe wieści/testy tych nowych 34" 5 gen QD ultra wide? w sklepach widzę nadal nie ma a jak będą to cena znowu 5k pewnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...