-
Postów
1 569 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów
-
Ten monitor odpada ze względu na brak regulacji wysokosci Druga sprawa przesiadka z 144 na 180 hz słaby upgrade mimo ze ips na oled.
-
Sterowniki GeForce & NVIDIA App - temat zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na daerragh temat w Karty graficzne
Powiadacie że dziś lub jutro powinny być nowe stery beta z nowym FG? Rozumiem że to będzie można włączyć z poziomu gry jak dotychczas? -
Właśnie walczę z myślami czy go kupić https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-samsung-odyssey-g5-ls27fg500suxen-27-2560x1440px-180hz-0-03-gtg?%2Fsearch%3Fquery[menu_item]=&query[querystring]=Monitor+OLED+Samsung+Odyssey+G5+27 bo najtańszy sensowny 280 hz 1440p kosztuje 2300 zł chociaż chyba nadal zaczekam aż będzie tańszy jakiś UW na 240hz chociaż
-
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-2-3440x1440-240hz-0-03-ms-gtg-curved Wrócil na sklep ale w tej cenie niech spadają
-
O proszę Asus zrobi "tańszego" UW na 280 hz a nie 360 z tej 5 gen QD oled tylko jaka cena i kiedy to w pl bo ten msi to 5k 360hz XDDD
-
Ja już nie wyczymie dajcie dodatek albo chociaż ten wielki dev stream co będzie pewnie z dwie godziny przed dodatkiem z 2 tyg
-
Myślicie ze brak skrzydeł w formie arbitra u palka to bug czy celowy zabieg? ktoś napisał że dowiemy się w s13 i dodatku odwiedzając sklep
-
Szczerze to średnio mi się chcę grać wiedząc że na zakręcie 28 kwietnia dostaniemy praktycznie "nową grę" Też ktoś tak ma?
-
Ja się obawiam o serwery 28 kwietnia
-
D4 "martwa gra" a wywaliło już serwery
-
Powiem tak palek i warlock (tyle co widać na filmach) zostawia daleko w tyle inne klasy obecnie No ale robią rework wszystkich na dodatek.
-
Ja dziwny jestem ale lubię lore d4 i kampanie kim jutro śmigacie? ja palkiem Nie wiem jak wy ale ja nie mogę się doczekać dodatku pograłem praktycznie na premierę kamapnie i potem do 60 lvl , potem może chwile w dwa sezony i tyle Ale masa masa zmian będzie oby dobrze wyszło
-
Mam niemiłosierny ból pupy że nie miałem jak go kupić wtedy
-
RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy
Mistrz zakonu Paladynów odpowiedział(a) na Spl97 temat w Karty graficzne
O widzisz miałem właśnie pytać kiedy to wyjdzie Danke -
Niet W media expert był za 2600/2700 jakoś w grudniu ten co linkowałem na 100% nowy nie outlet
-
Raz byl za 2600 ale zniknelo w sekunde :E
-
Na razie pewnie sam rework skilów itd chociaż moze wizualnie też coś delikatnie zmienią.
-
Tylko pamiętaj że paladyn trial do 25 levela tylko jest. Ulaniec będzie miał całkowity rework w dodatku mówili o tym na dev streamie że stare klasy nie zostaną w tyle za palem i warlockiem. Generalnie opłaca się kupić podstawową wersję LOH za 180 zł i palkiem będziesz mógł grać od już, na jakieś promo bym nie liczył do czerwca minimum
-
Czy taka mała to nie wiem co najmniej rozmiarem jak nahantu. Ja kupiłem VOH na premierę więc jestem w dupie ale nie narzekam bo taka polityka blizzarda tak samo jak z dodatkami do Wowa
-
Jak by ktoś nie widział A obok kolejny kontynent, tristram i zachodnia marchia potwierdzone
-
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-2-3440x1440-240hz-0-03-ms-gtg-curved jak pojawi się ten za 2,5 k ~~ to wezme
-
@MaxaM fringing chodzi tobie o jakość tekstu czy o jakąś poświatę w niektórych miejscach? a flicker masz czy nie ? jaka jest maksymalna wysokość na jaką możesz podnieść monitor? licząc od blatu do dolnej krawędzi monitora?
-
@MaxaM Czy masz porównanie do jakieś QD 2 gen np tego https://www.x-kom.pl/p/1341879-monitor-led-32-i-wiekszy-dell-alienware-aw3425dw.html ? Bo miałem go kupić ale dałem sobię siana i pokazali te 5 gen nowe. Jak jasność, hdr i czy rzeczywiście ten "dark armor" (te nowa powłoka dla qd 5 gen) daje lepszą odporność na ścieranie w sensie ryski i lepszą czerń w jaśniejszym pomieszczeniu? Nadal dla mnie cena 5k to kosmos za taki monitor, czekam bardziej na okolicę 4k ale to pewnie musi lekko ustać produkcja właśnie poprzednich modeli zapewne
-
Blizard robi grilowanie niczym w teksasie Dodatek rozwali system
-
Dobra mordeczki forumowe jakieś nowe wieści/testy tych nowych 34" 5 gen QD ultra wide? w sklepach widzę nadal nie ma a jak będą to cena znowu 5k pewnie
