Skocz do zawartości

Mistrz zakonu Paladynów

Użytkownik
  • Postów

    1 569
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mistrz zakonu Paladynów

  1. Tak 460 myślę bylo ok nie wywaliło w grze po 5 minutach w obciążających lokacjach więc chyba nie wywaliło by później Co to za interes jak w 3dmarka sie nie gra. No raczej fps na osd wypada mieć włączony przy oc :p Możliwe ze silnik gry jest skopany jakoś ze oc nic nie daje? To jest wgl możliwe fizycznie? Wrócę dam 460 i 2300 2400 i czy wywali. Jeśli widac w cpu z ze zegary idą do góry w max na nowych nastawach to nie ma problemu że potrzebna jest krzywa napięcia do ustawienia? Że ja nie znam osobiście nikogo kto robi oc uv i takie tam eeh
  2. To jest to duże wymiary ale nie ten klocek wielki i porty od góry. 🫡 dzięki
  3. To co kiedy rtx 6090 za 8 tysi ciągnący gry w 4k na ultra z PT na 80 fps? raster oczywiście bez FG i dlss @Kadajo i dla ciebie też mam krzesło
  4. Ja kompletnie się gubie w tych literkach alfabetu przy DLSS np w diablo 4 dlss najnowszy w trybie M na DLAA wygląda gorzej niż fabryczny dlss gry (chyba 4 wersje wstecz). a wydajność ta sama albo gorsza Rozumiem że tymi literami alfabetu trzeba kombinować zależnie od gry ale zawsze robić dlss swap do najnowszej wersji?
  5. @ShaDow_Pro Nie wiem czy google coś mi źle pokazuje ale czy ten Corsair FRAME 4000D RS ARGB nie jest praktycznie identyczny jak moja buda? w dodatku jakiś konflikt z moim zasilaczem edit. sry za double post nie ważne bo to zwykła 4000d a nie FRAME nie kontaktuję od dwóch dni
  6. Tak zrobię mistrzu i dam znać. @Garru 100% power limit, memory nie ruszone, 500 + na rdzeniu i wywala.
  7. Przeczytałem "nic nie mówią jeśli MASZ ustawione MAX" ok zaraz ogarne edit. max bez oc podczas gry i zaraz wstawię z OC czy będzie różnica. Edit 2 : Dobra jednak OC działa ale najwidoczniej za mało żeby była różnica w grze drugi SS w grze po OC (111% limit mocy max , + 300 mhz core clock i + 1500 mhz memory clock) a dam jeszcze więcej i zobacze
  8. A coś bardzo podobnego tylko żeby miało usb itd od góry? też z wentylatorami. Dobra ja ślepy to modułowe biorą dzięki
  9. Gpu-z na pulpicie bez OC i bez OC w jak chwilę pograłem RT ultra 100% obciążenia
  10. Że trzeba zmienić krzywą napięcia to wynika z danej sztuki karty? Że np jednym działa oc bez tego a inni muszą to robic?
  11. Ok sprawdze to wszystko jak wrócę ale czemu uczepiliście sie ze to 5070 ti jak mowa o 5080
  12. Wrócę z pracy to wrzucę z ss z gpu z Jaki sens maja 3d marki skoro ja gram w gry a nie w benchmarki na innych forach pada to samo pytanie. Czysto teoretycznie jakw gpu z i w 3d Marku bedzie jakas różnica a w grach zero to problem jest z grami czy jak? Na mojej karcie to ludzie z palcem w oku robia z 10 procent na lajcie.
  13. https://www.corsair.com/pl/pl/p/pc-components-accessories/cp-8920348/corsair-type-4-psu-90-12v-2x6-style-b-cable-cp-8920348 Dostawa 7 lutego styl B typ 4 ja chyba taki potrzebuje. Swoją drogą sami zobaczcie dlaczego potrzebuję końcówkę na kąt 90 stopni do karty https://streamable.com/11n3zb To jest tak sztywne że bardziej tego nie wygnę bez rozwalenia gniazda na dłuższą metę.
  14. Żeby nie śmiecić po forum zrobię wątek Nie wiem dlaczego ale zupełnie nie działa mi OC w afterburnerze, temp, zużycie i fps są takie same w grach obojętnie od tego jakie nastawy zrobię np daje max power limit na 111% i core clock 300 + memory clock 1500 + i nic kompletnie. (Tak daję apply ) Odinstalowałem nvidia app żeby nie kolidowało ale nadal jest to samo, na razie sprawdzałem tylko w POE 2 i Diablo 4 i jest ZERO różnicy albo błąd statystyczny 1-5 fps bo po prostu fps w grze skacze nawet biegając przykładowo w mieście w tym samym miejscu. Ma ktoś pomysł co jest powodem? coś koliduje/blokuje to OC? bios na karcie mam na gaming pstryczkiem ale to chyba nie robi. Nawet na gruzie pokroju ventusa powinna być różnica więc ewidentnie coś tutaj nie gra. Sprawdziłem jeszcze na szybko Wieśka 3 i też chyba zero różnicy chociaż tam mogę mieć coś nawalone w grze musiał bym reinstal robić
  15. @eNeSik Tak RT mam Jak by wgl nie załącza się OC z afterburnera, karta ciągle 97-99% zużycia nocą w miastach szczególnie fps ten sam bez zmian (sprawdzam te same lokacje o tej samej porze dnia)
  16. @Reddzik Próbowałeś może OC na swojej karcie np msi afterburnerem? Zastanawiam się czy coś jest nie tak z moją nową kartą, czy z msi afterburnerem czy silnik d4 jest taki dziwny że OC nie daje KOMPLETNIE nic co jest niemożliwe.
  17. W którym miejscu to jest? nie mogę znaleźć A programik klasa
  18. Czyli wrzucić najnowsze pliki DLSS do np diablo 4 i inspektorem nividia wymusić presety M ?
  19. Wgl grając na DLAA jest sens dawać te najnowsze DLSS?
  20. @boban666 Power limit mogę dać do 111% ale to i tak nic nie zmienia.
  21. Wywaliłem nvidia app zrobiłem restart i dając jak ten gościu na filmie nadal ZERO różnicy jak by to OC wgl się nie akceptowało
  22. Dobra kolejny temat Coś jest nie tak w ustawieniach/sterownikach bo na szybko chciałem sprawdzić w msi afterburnerze jakieś OC i nawet po daniu suwaków na wysokie wartości nie dzieje się kompletnie nic nawet 1 fps. (Daje zapisz/apply ) Co jest fizycznie niemożliwe nawet na najgorszym gruzie było by coś wiać a co dopiero na gaming trio
×
×
  • Dodaj nową pozycję...