Skocz do zawartości

zlotnik

Użytkownik
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlotnik

  1. 500W spokojnie starczy pod ten zestaw u mnie max pobor całego zestawu to 350W
  2. U mnie hotspot też około 80 ale GPU 71 i to jest dziwne dlaczego tak dużo na GPU
  3. zlotnik

    Problem z procesorem?

    jeśli GPU nie chodzi ciągle na 99% czyli musisz wymienić CPU na mocniejszy najlepiej na 5700x3d
  4. zlotnik

    Problem z procesorem?

    Włącz MSI afterburner i zobacz czy GPU chodzi na max jeśli nie to CPU za słaby
  5. Miesiąc działam na tomahawk komputer ultra stabilny
  6. Już mam -10pl i -80mv
  7. Od kilku tygodni zauważyłem że temp GPU jest większa Jak kartę kupiłem nową max było na GPU 63 stopnie hotspot około 82 vram 86. Teraz temp GPU 71 hotspot bez zmian vram również. Obroty wentylatory są takie same jak były na 63 widzę że obroty wentylatora są sterowane hotspotem przez to się nie zmieniają. Teraz pytanie czy wysycha pasta i wysyłać karte na gwarancję czy narazie grać obserwować PS. Albo AMD zmieniło coś w sterownikach i inaczej odczytywana jest temperatur na GPU jak hotspot się nie zmienił
  8. pamięć wirtualna zaraz sprawdzę ale nic tam nie zmieniałem. W ogole z tą płytą dzieje mi się coś tak dziwnego że jak co kolwiek zmienie w biosie np predkosc wentylatorów to po chwili ma restarty PC, kurza twarz w chrome same zamykaja się programy wtedy musze wejsc do biosu wyłacz EXPO zapisać znowu wejsc do biosu włacz EXPO i jest w miarę ok ale raz na kilka dni restartuje BF6 i tak PS zamówiłem już 850 tomahawk powiedziałem że sobie nie odpuszczę muszę dojsć do tego co powoduje nie stabilnosć tego PC możliwe że płyta już uszkodziła CPU z czego jest znana wcześniej kupiłem nowy ramy ale nic to nie dało najdziwniejsze jest to że w OCCT nie ma bledów i w testmem5 Bios mam najnowszy najdziwniejsze jest to ze na nowym biosie pamieci maja lepesze wyniki w odczycie i kopiowaniu ale troszke słabsze wyniki w zapisanie
  9. Robiłem te testy po 45min zero blędów zrobię dzisiaj ponad godzinę dam znać a co oznacza ten bsod ? Problem z ramem czy CPU ?
  10. Nikt nie pomoże ?
  11. Witam jak wyżej mam problem z samoczynnym restartowaniem PC w grze BF6 nie umiem zdiagnozować co jest winne obstawiam na MOBO ponieważ dużo ludzi na nią narzeka Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x0000003b (0x00000000c0000096, 0xfffff800b495c79f, 0xffff8b0f0b7b56a0, 0x0000000000000000). Zrzut zapisano w: C:\WINDOWS\Minidump\031726-7906-01.dmp. Identyfikator raportu: 947fff97-9c3c-4359-8ce5-dd94c00a4aac. Może mi ktoś pomóc co stwarza te problemy bo już mnie coś bierze od poczatku mam problemy z tym PC nic nie jest podkrecone Proszę o pilną pomoc co jest przyczyną restartów to zaraz zamawiam nową cześć bo nerwowo tego już nie wytrzymam w ciemno chce kupić B850 tomahawk 031726-7906-01.dmp
  12. zlotnik

    Alan Wake 2

    gdzie taka promocja za 60zł też bym kupił ?
  13. wiecej jak 88W u mnie nie widziałem
  14. kupiłem i sprzedałem
  15. zlotnik

    Luźny kącik audio

    Potwierdzam też mam te cloud 3 do muzyki kompletnie się nie nadają ale pogiercować online się da, kupiłem je tylko do BF6 dla tego je zostawiłem ale do muzyki nikomu ich nie polecam
  16. 1260zł dałem za 7800x3d w wakacje PS. Ciekawe czy 10800x3d też będzie sie palił na asrock
  17. Pamietąm jak w wakacje chciałem zmienić 7500F na proca z x3d i pytałem czy komuś już padł 9800x3d na asrocku wszyscy pisali że to urban legand tutaj wszystkim działa dobrze ze wtedy kupiłem 7800x3d
  18. Mi się gra mega podoba dawno w nic tak nie grałem mam już 350H fakt gra dużo ma bugów ale gameplay jest super akurat mi siadł idealnie
  19. do wywalenia
  20. Posiadam 27GS95 od jakiegoś czasu czasami jak właczam komputer po około 1min monitor włacza wentylator w tryb turbo i kręci się cały czas muszę kilka razy wyłaczać monitor pilotem i wtedy przestaje i można korzystać z PC godzinami i jest cisza, aż do ponownego właczenia komputera po nocy. Ktoś wie o co chodzi czy to już kwalifikuje się na reklamację ? PS gdy by On ten turbo wentylator właczał po godzinach grania z HDR to rozumiem ale On się zawsze włacza zaraz po właczaniu PC jak monitor zimny
  21. Ja gram codzienie i bawię się swiete jedyna gra w jaką gram od 3 miesięcy
  22. mi szuka graczy max 1min serwery wyszukuje pare sec dzisiaj nawet miałem kolejke do gry. Wiec ja kompletnie nie widze tego spadku graczy
  23. drs iar top 1
  24. jak zrobiłeś że pokazuje CI ping ?
  25. mam RX9070 od dnia premiery wiec chyba mogę powiedzieć o tej karcie najwiecej może sterowniki do starego 6950 są lepiej dopracowane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...