Skocz do zawartości

Reaktywacja Forum


Drzemor

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2 minuty temu, xXMateoXx320 napisał:

Cśśśś

Ty też jesteś moderatorem tylko w trybie incognito więc 🤫

ja tam się nie palę, ciekawi mnie tylko co tam ciekawego wwymyślili. Na pewno dzięku temu będzie w końcu z kim pisać na forum a nie jak teraz 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś plany na rozbudowanie emotek z kategorii Klasyka gatunku? Teraz tak patrzę i zdecydowana większość tych powyżej tej kategorii, to taka jakaś bez wyrazu. Takie smartphonowe gównienka.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kelam napisał:

Są jakieś plany na rozbudowanie emotek z kategorii Klasyka gatunku? Teraz tak patrzę i zdecydowana większość tych powyżej tej kategorii, to taka jakaś bez wyrazu. Takie smartphonowe gównienka.

 

Jest taka opcja, na pewno dodam ich trochę więcej, ale jakbyś miał konkretne propozycje, to też możesz rzucić 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć grafikę co tam jest do wyboru i można coś tam wybrać. W sumie nie wiem czy to jest realne do ustawienia, ale dobrze, gdyby dało się kategorię z tymi emotkami ustawić na samą górę. Niby jest ta opcja ostatnio użytych, ale to nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kelam napisał:

dobrze, gdyby dało się kategorię z tymi emotkami ustawić na samą górę

 

Na razie nie wiem, czy da się to zrobić w jakiś inny sposób, ale tymczasowo po prostu poukrywałem te fabryczne badziewia %-) Może istnieje jakaś wtyczka do lepszego zarządzania emotkami niż domyślnie w IPB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...