Skocz do zawartości

Never ending story


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

15 minut temu, gtxxor napisał:

Na tej grupie są same takie perełki. Administrator ostatnio wmawiał mi, że jego TX będzie szybszy od GTX 980 Ti Classified, ale jak chciałem żeby dał 3dmarka, to już spuchł.

Konrad? XD

Śmieszny typ z kompleksami, co chwile wrzuca tylko jakiego ma cudownego kompa i się chwali.

W ostatnim czasie administracja nic nie robi. Pisałem do jednego admina, aby zrobił nabór, ale ten nawet nie przeczytał mojej wiadomości :)

Ciekawie, ciekawie

w6pHfV.png

Edytowano przez 7niebo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gtxxor napisał:

Na tej grupie są same takie perełki. Administrator ostatnio wmawiał mi, że jego TX będzie szybszy od GTX 980 Ti Classified, ale jak chciałem żeby dał 3dmarka, to już spuchł.

Benczsmarki nie są wiarygodną formą testów wydajnośći gpu, swego czasu była afera spowodowana tym że nVidia pisała sterowniki pod 3dmarka :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
18 minut temu, bl4d3pl napisał:

Też się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu. Quantum Break w zalecanych ma 16GB RAM :V

W to i tak wątpię żebym grał. Aktualnie jak mam wolny czas, to ogrywam jedynie GTA Online oraz CS:GO. Nowymi grami się ostatnio nie interesuje, bo zwyczajnie nie chce mi się grać w coś poza ww tytułami. Kupiłem jakiś czas temu W3, pograłem z 2h i tyle. 

10 minut temu, gtxxor napisał:

RAM nie jest drogi. Masz kasę, to śmiało

Tylko czy wykorzystam 16GB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkrecyjnym portalu za to ładne banialuki sadzą. Nie dziw że nikt nie chce się pisać publicznie pod njusami.

56f9ee3e3e0c8_Screenshot-2016-03-2900_41

''Przyciski solidne lub takie, które dzięki LED-owemu podświetleniu świetnie wyglądają''... Prasówka prasówką... no ale dajcie spokój ;) Mnie by było wstyd coś takiego opublikować bez uprzedniej korekty takich głupot (bo jakim cudem dioda wpływa na samą charakterystykę danego mikroswitcha?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mom biały sufit chociaż i bardzo jasny niebieski :D Nie wytrzymałby w takiej ciemnicy jak on siedzi. Niebieski w sumie mi się podoba (a zawsze miałem na jasne barwy odmalowywany pokój) to pomyślałem czemu by nie. 

+ zamówiłem sobie taki oto monitorek:

Asus-Designo-MX27AQ.jpg.f14b2c60acc7b8f2

Medal z ziemniaka dla tego który kojarzy co to za model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na niemieckiej grupie na fb o tematyce komputerowej pewnego linka do aukcji na ebayu.

Myszki "gejmingowe" za 1€ z przesyłką.

Jedni pisali że są spoko i są pozytywnie zaskoczeni tą myszką, a drudzy że to "Scheiße".

Z ciekawości zamówiłem 2 sztuki, jedną dla mnie, jedną dla kolegi.  

17685945.jpg?1460055349

Musiałem zamówić u niby dwóch różnych sprzedawców, bo jedna sztuka przypada na jednego kupującego, a dlatego niby, bo przelew przez paypala poszedł na ten sam adres ;) 

Tu jeszcze link dla zainteresowanych: https://www.ebay.de/itm/231616517318

Szukałem też tej klawiatury która pojawia się na zdjęciu razem z myszką, ale niestety nie jest dostępna w sprzedaży w żadnym sklepie :/ 

 

Jak przyjdzie, to zrobię mini recenzje! :D 

A jak będzie dobra, to szykuje się biznes XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...