Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Ostatnio jak wyszedłem na dwór, to zauważyłem kręcąc film, że mam jakiś obiektyw brudny, a nie dawno myłem. Okazało się, że pod obiektywami jest para wodna. Czyli woda dostała się do środka. Widocznie jak myłem pod kranem, mogłem nie zbyt dokładnie docisnąć róg kciukiem bo tam ekran pokruszony jest i trzeba uważać, aby tego miejsca nie zalewać i nie zanurzać.

Ogólnie to nic się z telefonem nie działo, ale wyłączyłem go i wyjąłem tackę na kartę sim i dałem mu parę godzin odparować, nie pojawia się już wilgoć na mrozie.
I teraz sam nie wiem czy go rozbierać, popatrzeć czy jakiś osadów nie widać i izopropylowym oczyścić, bo tak to za pewne tam osadziły się jakieś minerały i mam obawy że w ciągu paru miesięcy coś się zepsuje.
Ale może przesadzam, olać temat, i dopiero jak zobaczę jakiś objaw to rozebrać i szukać jakiś nieczystości?

Telefon to Samsung S20FE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...