Skocz do zawartości

Drużyny e-sport


patryko

Recommended Posts

Witam widzę że nie było wcześniej takiego tematu więc z chęcią zacznę!

Osobiście śledzę esport i nowinki od około 3lat i jest to naprawdę interesujące zajęcie, dobra zaczynamy przedstawię Wam moje ulubione teamy w poszczególnych grach które obserwuje i czynnie gram.

LEAGUE OF LEGENDS

Można powiedzieć, że jestem fanboy'em TSM od dawna lubiłem styl gry tej formacji a zawodnicy to bardzo otwarci ludzie, mili i zabawni(zwłasza Bjergsen na swoim streamie https://www.twitch.tv/tsm_bjergsen polecam zajrzeć)

TSM Roster LCS 2016 Spring.jpg

Ze sceny koreańskiej oczywiście legendy gry, i gracze z niesamowitym doświadczeniem i respektem u fanów i graczy z całego globu mowa tu oczywiście o SKT T1(faker i jego niesamowite zagrania ahh poezja skilla że tak powiem xD)

SK-Telecom-T1.png  

W Europie oczywiście H2K gdzie grają nasi dwaj rodacy (Jankos oraz Vander) drużyna niesamowicie zgrana noi polacy więc nie wypada ich tutaj nie umieścić :)

z8t1eteamwb1nrd33q7kdffd84hcqw1u.jpg

 

 

COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

Co tu dużo mówić dla mnie tylko Mousesports- niemiecka formacja która pokazuje niesamowite zagrania niestety przed chwilą przegrali BO3 z NIP'em o wejście do ćwierćfinałów MLG MAJORA(chyba jakoś tak sie to pisze) NiKo i jego akcje są jak poezja skilla Faker'a

450px-Mousesports_at_DreamHack_Stockholm

Nie mogło zabraknąć tu polskiej drużyny VIRTUS.PRO, która ostatnimi czasy nie pokazuje się z najlepszej strony, ale kiedyś byli MEEGA ,,papaBiceps" i Snax ,,dzik" 

450px-Virtus_Pro_at_DreamHack_Valencia_2

I na dodatek wiernie kibicuje TEAM AGG, w którym też znajdują się polacy niestety nie znalazłem żadnego zdjęcia z nimi :( są to zawodnicy z byłego zespołu Vexed tylko, że pod inna organizacją.

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI TYPAMI I ULUBIEŃCAMI 

POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich LoL'owych, gdy jeszcze interesowały mnie LCS to C9, OG, UOL, GE Tigers (przebrandowane na ROX Tigers, wcześniej jeszcze KOO) i TSM w starym składzie, ale ostatnio spadł im poziom.

GE Tigers zyskało moją sympatię tym, że jako jedyna drużyna byli ubrani w schludnie w 2015 WC. Mieli koszule, krawaty i sweterki, a inne drużyny jakieś t-shirty i bluzy zwykłe z logo sponsora ;)

No i zapomniałem o moim kochanym Gambicie, który od dłuższego czasu ma dość duże problemu :/

Czasami obejrzę TL ze względu na FeniX'a.

Niestety, ale większość drużyn EU,  nawet nie dorasta do pięt mniej znanym zespołom z Azji w technice.

Zgranie zespołowe jest ważne, ale technika jest moim zdaniem ważniejsza.

Edytowano przez 7niebo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...