Skocz do zawartości

Kody rabatowe x-kom na polecane zestawy PC


sido107

Recommended Posts

1 godzinę temu, karol094 napisał:

Witam.

Oto link do mojego zestawu, proszę o ewentualną pomoc w ulepszeniu jej i oczywiście rabacik.

Pozdrawiam. Karol😀😀 

https://www.x-kom.pl/lista/da6774exg

wywal te ramy i bierz 3600/3733MHz. IF działa maks z ramem 3800MHz i wtedy jest 1:1 ale lepiej brać 3733. Dysk możesz wziąć na cs 3030 albo drozej cos od plextora albo samsunga

tą bude też bym wywalił

Edytowano przez EcKo!?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi wysłaliśmy w wiadomościach prywatnych

 

dla małych i dużych dzieci wybierz prezenty z rabatami nawet 45%
skopiuj swój kod rabatowy dziecko
strona promocji: https://xkom.me/dzien-dziecka-forum

 

Na liście przecenionych produktów znalazły się między innymi:

Promocja obowiązuje do 01.06.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

 

Pozdrawiamy x-kom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EcKo!? napisał:

wywal te ramy i bierz 3600/3733MHz. IF działa maks z ramem 3800MHz i wtedy jest 1:1 ale lepiej brać 3733. Dysk możesz wziąć na cs 3030 albo drozej cos od plextora albo samsunga

tą bude też bym wywalił

Samsung 1Tb NVMe 970 EVO lepiej będzie wyglądał? Za 50 zł lepsze prędkości widzę odczytu I zapisu. Ramy o wyższym taktowaniu nie pójdą na tej płycie, niż te 3800mhz ?Ewentualnie inną płytę możesz polecić z wi-fi w tym zakresie cenowym. Niestety nie ma na x-komie płyty z dopiskiem E :(  Co za budę proponujesz? Patrzyłem na to by była biała, takie zboczenie I poprzednia buda moja  była model niższa od phanteksa, i mnie nie zawiodła. 😆😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, karol094 napisał:

Samsung 1Tb NVMe 970 EVO lepiej będzie wyglądał? Za 50 zł lepsze prędkości widzę odczytu I zapisu. Ramy o wyższym taktowaniu nie pójdą na tej płycie, niż te 3800mhz ?Ewentualnie inną płytę możesz polecić z wi-fi w tym zakresie cenowym. Niestety nie ma na x-komie płyty z dopiskiem E :(  Co za budę proponujesz? Patrzyłem na to by była biała, takie zboczenie I poprzednia buda moja  była model niższa od phanteksa, i mnie nie zawiodła. 😆😆

dopłac do MSI X570 Ace albo bierz X570 Aorus Ultra. 

Bierz samsuna

Pójdą szybsze ale będzie to niestabilne bo szyna IF pracuje max 1900MHz na tych ryzenach. 3733MHz jest optymalne. Polecam ci Team Group Night Hawk 4000MHz i wtedy ustawiasz 3733 i schodzisz z timmingami jak najniżej a jeśli się nie chcesz tak bawić to bierz Corsair Dominator Platinum DDR4 16 GB 3600MHz CL18 i delikatnie zjedź z CL.

Buda Corsair Carbide 275R Airflow jest spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kośćmi ram flare x 3200 cl14. W zestawie 2*8 działają na taktowaniu z profilu XMP 3200 system wywala przy OC. W zestawie 4*8 działa przy taktowaniu 2933 cl14 wszystko działa. Nie da się natomiast ustawić 3200 z profilu XMP ręczne wpisanie profilu też nie pomaga o OC można zapomnieć powyżej 2933 Win10 wywala po chwili bluescreen. Mobo MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, Ryzen 2600x Zasilacz Silentium PC 600v, jakieś pomysły ? Bios zaktualizowany do najnowszego stabilnego. GPU MSI RTX 2070 Gaming Z. Zastanawiam się czy nie jest to wina Ryzen planuje wymienić na wersję 3800x ale nie wiem czy aż tyle jest potrzebne w tym momencie 2600x ustawione na sztywno na 4,3. Jeśli jest to wina CPU chciałbym wymienić na 3800x lub 3600 dokładając do tego AIO Cooler master MR240L RGB oraz wertykalne mocowanie karty też Cooler master gdyż obecny Skythe Mugen 5 rev2 może nie dać rady przy OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qb4 napisał:

Mam problem z kośćmi ram flare x 3200 cl14. W zestawie 2*8 działają na taktowaniu z profilu XMP 3200 system wywala przy OC. W zestawie 4*8 działa przy taktowaniu 2933 cl14 wszystko działa. Nie da się natomiast ustawić 3200 z profilu XMP ręczne wpisanie profilu też nie pomaga o OC można zapomnieć powyżej 2933 Win10 wywala po chwili bluescreen. Mobo MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI, Ryzen 2600x Zasilacz Silentium PC 600v, jakieś pomysły ? Bios zaktualizowany do najnowszego stabilnego. GPU MSI RTX 2070 Gaming Z. Zastanawiam się czy nie jest to wina Ryzen planuje wymienić na wersję 3800x ale nie wiem czy aż tyle jest potrzebne w tym momencie 2600x ustawione na sztywno na 4,3. Jeśli jest to wina CPU chciałbym wymienić na 3800x lub 3600 dokładając do tego AIO Cooler master MR240L RGB oraz wertykalne mocowanie karty też Cooler master gdyż obecny Skythe Mugen 5 rev2 może nie dać rady przy OC.

Napisz proszę osobny temat to będzie łatwiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...