Skocz do zawartości

Kody rabatowe x-kom na polecane zestawy PC

Recommended Posts

• Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hej guys! Czekając na odpowiedź możecie przejrzeć inne wątki, tematy i posty.   Może znajdziecie temat, który Was zainteresuje i/lub wzbudzi Wasze zainteresowanie! Miłego przegląda

i jest i to - 1000 odpowiedzi w wątku rabatowym  

Zaloguj się do X-kom (koniecznie na komputerze lub jeśli na telefonie to -> wyświetl jako komputer) i tam będziesz miał opcję udostępnienia listy w koszyku i tutaj wklejasz ten link

Posted Images

3 godziny temu, EcKo!? napisał:

odradzam tego Aorusa, już lepiej wziąć Tomahawk MAX w tej cenia. Niebo a ziemia

Rozumiem ale celuję w lepsze audio bo nagrywam muzyke  na instrumencie, a aorus z tego co wiem ma lepsze audio.

12 godzin temu, juleksz1 napisał:

Rozumiem ale celuję w lepsze audio bo nagrywam muzyke  na instrumencie, a aorus z tego co wiem ma lepsze audio.

Ma ale lepiej wziąć lepszą płytę co nie grzeje się tak (za tą cenę to naprawdę nie ma sensu)  a za jakis czas dokupić jakąś kartę dźwiękowową

Witam serdecznie,

mam zamiar kupić komputer na waszej stronie. Mógłbym dostać jakiś mniejszy lub większy rabat na podzespoły? 

Pozdrawiam serdecznie

Częsty klient x-kom :D

https://www.x-kom.pl/lista/sv4ax4lkh

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomościach prywatnych :)

22 minuty temu, ernig napisał:

a ja mam pytanie z innej beczki, czy ofercie będzie dostępna płyta https://www.msi.com/Motherboard/MAG-X570-TOMAHAWK-WIFI, jeśli tak to kiedy

Ze wstępnych informacji, planowana dostępność płyt jest przewidywana na lipiec.

Na teraz i na przyszłość. Chipset B550 obsługuje procesory AMD Ryzen generacji 3, jest także kompatybilny z jednostkami kolejnej, 4 już generacji, które pojawią się w niedalekiej przyszłości. Na laminatach premierowych płyt głównych znajdują się niejednokrotnie solidne sekcje zasilania, audio 7.1, jak również sloty na dyski NVMe PCIe ze wbudowanym radiatorem.

Zobacz płyty główne z chipsetem B550

Pozdrawiamy x-kom

4 godziny temu, x-kom napisał:

Odpowiedzi przesłaliśmy w wiadomościach prywatnych :)

Ze wstępnych informacji, planowana dostępność płyt jest przewidywana na lipiec.

Na teraz i na przyszłość. Chipset B550 obsługuje procesory AMD Ryzen generacji 3, jest także kompatybilny z jednostkami kolejnej, 4 już generacji, które pojawią się w niedalekiej przyszłości. Na laminatach premierowych płyt głównych znajdują się niejednokrotnie solidne sekcje zasilania, audio 7.1, jak również sloty na dyski NVMe PCIe ze wbudowanym radiatorem.

Zobacz płyty główne z chipsetem B550

Pozdrawiamy x-kom

nic nie dostałem :(

• Like 1

https://www.x-kom.pl/lista/6b4rh67t3

Coś bym mógł dostać na taki zestawik? :D 

Lub ten zestaw, jeżeli muszą być same częsci do kompa:

https://www.x-kom.pl/lista/ah54ynf38

I jeżeli można wiedzieć, kiedy znowu będzie dostepna w sklepie myszka logitech g pro wireless, sluchawki g pro x oraz mikrofon elgato wave:3? 

Mikrofon podobno do końca czerwca max ma być dostępny w polskich sklepach, z tego co corsair napisał na fb. Prawda? Pooglądałem recenzje o nim i wychodzi jak totalny kozak, nic tylko brać dlatego już go dodałem do koszyka :D

I ile czasu jest ważny kod?

Edytowano przez Ace
  • tomcug pinned, unpinned i pinned this topic