Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie zupełnie z innej beczki. Wiem, że zajmujemy się tu zwykle komputerami, aczkolwiek może zrobicie dla mnie wyjątek i mi pomożecie. Otóż tak z dnia na dzień dowiedziałem się, muszę już w czwartek rano wyjechać. Niby OK, sporo czasu, aczkolwiek podróż będzie długa, a ja spędzę tam dwa dni (jedna noc). Będę potrzebował łącza w podróży, jak i z powrotem. Teraz pytanko: Ile mi tak zejdzie mniej/więcej transferu na następujące czynności: Otwieranie różnych stron w wersji komputerowej na tablecie, mailowanie, ew. krótkie połączenie na messengerze(jedno, dwa o dł. nie większej jak minuta, dwie), jakiś tam filmik na YT od czasu do czasu w niskiej jakości. Teraz druga rzecz. Mam u siebie w mieście najbliższym trzech operatorów: Play'a, T-mobile i Orange. Nie zdążę już zamówić innego operatora przez internet. Więc kogo byście polecali do wyboru. Szperałem trochę na internecie, aczkolwiek nie mogą się zdecydować. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Opublikowano

Hey. wydaje mi sie ze pakiet 3Gb z play'a w zupelnosci powinien ci wystaczyc az ponadto;)

koszt jakies 9pln;)

Oczywiscie mowimy o podrozy po Polsce;)Kwestie szybkosci istabilnosci transferu wiadomo.. zalezy gdzie sie jest:)

pozdrawiam

Opublikowano

mam ten kompletnie popieprzony starter play (3gb) i nie polecam.

Jeśli masz zamiar wykorzystać do końca ważności konta (9 dni chyba) to spoko, jeśli masz zamiar siedzieć dłużej to absolutnie nie!

Ten badziew może i jest szybki, ma niski ping itd ale kupując 3gb+3gb dowiadujesz sie że do wykorzystania na jakieś 2800mb + 250 miesięcznie JEŚLI BEDZIESZ DOŁADOWYWAĆ KONTO REGULARNIE tzn. przed upływem ważności konta.

Pakiety do dokupienia mają żałosne. Na stronie pisze że doładowywując otrzymamy 1gb pakietu, gowno prawda, dostajemy 500mb na 7 dni.

 

Oczywiście jakby tego było mało po upływie ważności konta wszystkie pakiety przepadają i nie można korzystać z internetu, nie ważne że miałem jeszcze 2gb do wykorzystania i od razu po upływie ważności konta tele doładowałem. Zabrali mi to i nie oddali.

Opublikowano

Nie wiedziałem, że jest tak źle. Chyba załatwię sobie najmniejszy starter, załaduję na nim konto i włączę: 24 godziny bez limitu. Tylko 4 zł, a ja nie chcę na stałe tego internetu, tylko teraz, na dwa dni. Jak myślicie, będzie to dobre rozwiązanie? Bo jakoś mnie nie przekonuje co chwile podglądanie zużycia danych.

Opublikowano

jeśli tylko na kilka dni bierz śmiało. Potem wypieprz w pizdu.

Ja sam teraz szukam godnego startera do internetu (na dłużej) więc jak ktoś ma coś do polecenia to możecie mi pisać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Dziś przejechałem się dość sporo MG HS Hybrid+ kuzyna. Zaskoczyło mnie jak dobrze w środku spasowane wszystko jest. No nie jedna inna marka mogłaby wziąć przykład.. Wrażenie że jazdy? Całkiem spoko, naprawdę nic większego do zarzucenia nie mam.. Jedyne co mnie irytowało to tablet I wszystko ustawiane z poziomu komputera.
    • Może się uda w 2027 Sam zacząłem z pół roku temu ale powiedziałem o nie nie. Gra nie zajac , nie ucieknie . Poczekajmy z rok!
    • ^   moze po prostu wezniesz della bez piwota i do niego dokupisz ramie krecone do biurka?     jesli denerwuje cie OSD w samsungu to mozesz sterowac programem (Samsung Display Manager) zwrociles juz te monitory? jesli nie to jak ustarwiles barwy w nim?  
    • Monitory przedwczoraj przyszły także miałem możliwość porównania ich bezpośrednio jak z również z moim obecnym Dellem. Tutaj nie sposób nie wspomnieć o tym, że nawet Samsung Odyssey G7 S32DG70 mimo, że to również panel IPS miażdży jakościowo staruszka, nawet zostawiając te same 60Hz. Kolory były zaskakująco dobre i nawet czerń wydawała mi się idealna, a przynajmniej do czasu jak obok postawiłem OLEDa Odyssey G8 . Chyba nie będę jedyny, który stwierdzi że OLED ma efekt WOW, po włączeniu gry (Clair obscur expedition 33) obraz był po prostu magiczny - oczywiście komfort gry był tragiczny bo fpsy spadły z 60 do ledwo 30-40 (od 3060 Ti cudów nie można wymagać), niemniej jednak, stojąc na łące obok świecących drzewach czułem jakbym przeskoczył o generację do przodu w kwestii grafiki  no poezja. Także w grach nie mam nic do zarzucenia. Następnego dnia wziąłem się za testy w pracy, tutaj musiałem ograniczyć jasność do 0 i kontrast z domyślnych 50 na jakieś 20 bo inaczej czułem że biel wypala mi oczy. Następnie musiałem zmienić tryb na ciemny wszędzie gdzie się dało.. Po zmianie było już spoko, jakość tekstu perfekcyjna, nie byłem w stanie zauważyć żadnych problemów z ich wyświetlaniem nawet jak wsadziłem nos w monitor w ich poszukiwaniu. Generalnie po kilku godzinach nie czułem też jakiegoś większego zmęczenia oczu czy coś także raczej nie miałbym problemów z pracą na takim monitorze.   Wracając jeszcze do Samsunga Odyssey G7, tutaj czując że to właśnie powinien być mój wybór biorąc pod uwagę przewagę pracy biurowej nad grami naprawdę byłem skłonny go wybrać... ale niestety skreśliła go nie jakość panelu, bo moim zdaniem jest super i tak, tylko tragiczny interface.. co za oszołom wymyślił takie menu wraz z niewidocznymi małym przyciskami to nie wiem ale lepiej by robotę zmienił.. wisienką na torcie jest tryb gaming który zawsze włączał mi się domyślnie po uruchomieniu monitora, ignorując moje poprzednie ustawienia, co kończyło się wypalaniem oczu.    Tutaj byłem już skłonny zaryzykować i wziąć tego OLEDa do czasu jak doczytałem, że Samsung nie oferuje 3 letniej gwarancji na wypalenia, ba! oferuje jedynie 12 miesięcy gwarancji ogólnej. Takiego ryzyka nie chcę i odsyłam oba modele. Będę szukał innego IPSa (może tego LG 32GR93U-B) bo obecna ich jakość jest naprawdę dobra, albo zamówię innego OLEDa w tym rozmiarze, który będzie płaski i z pivotem i pojawi się w sensownej cenie, ale chociaż da to małe zabezpieczenie na wypalenie.    Moja konkluzja jest taka, że nie jest tak łatwo o uniwersalny monitor w obecnych czasach   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...