Skocz do zawartości

Jaka kierownica


Gość EjjEjj

Recommended Posts

Gość EjjEjj

Witam. Chciałem kupić sobię kierownicę do gier(Forza Horizon 4, Gran Turismo Sport, Project Cars 2, Assesto Corsa). Z początku chciałem Thrustmastera t300 kupić, ale po przeczytaniu o awaryjności kierownicy zrezygnowałem. Mam na oku kierownicę Logitech G923. Ma ktoś te kierownicę i może mi napisać jak się ona sprawuje? Gram na PC i PS4. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Posiadam Logitecha, gram w praktycznie te same gry, co Ty. Tylko u mnie dochodzi jeszcze F1 i ETS2 ;) Chyba jedną z większych bolączek Logitecha, jest głośność - często jak gram w nocy, dostaje opierdziel od domowników, żebym wyłączył tę wiertarkę. Nie posiadam stojaka, kierownica zamontowana do biurka, no i wibracje, które przenoszą się po wjechaniu w tarki, są dość spore. Jeszcze dochodzą problemy z oprogramowaniem Logitecha, które bardzo często lubi sobie z czapy przywrócić ustawienia kierownicy do fabrycznych podczas jazdy w F1, gdzie tam praktycznie nie da się grać na pełnym kącie. 

Gdybym miał teraz kupować kierownicę, zdecydowanie wybrałbym Thrustmaster T300 RS, bądź jeśli duża ilość plastiku Ci nie przeszkadza Thrustmaster T248

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...