Skocz do zawartości

Utracony ważny plik - pendrive


Gość Astrix

Recommended Posts

Gość Astrix

Do teraz przecieram oczy ze zdziwienia i martwię się, że już po "ptokach".

Od początku. Nie zaglądałem ani nie modyfikowałem pliku .txt znajdującego się na pendrive'ie od końca maja. Dziś chciałem coś sprawdzić i tu dostałem oczopląsu (plik dosyć ważny) ponieważ domyślna aplikacja notatnik wskazała komunikat  "Nie można odnaleźć określonego pliku..." upewniłem się jeszcze próbując otworzyć w notepad++ lecz tam wyskoczył komunikat "Plik lub katalog (ścieżka) jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom program CHKDSK. Komunikaty mogę dokładnie podać ponieważ pierwsze co zrobiłem to szukałem po google'ach rozwiązania. Uruchomiłem laptopa ponownie, w międzyczasie była jakaś aktualizacja, i tu dostałem jeszcze większego mindFu*k'a ponieważ po restarcie w ogóle nie odnajduje pliku na pendrivie. I tu zamiast już zapytać na forum o pomoc to postanowiłem użyć programu PuranFileRecovery oraz DiskDrill, i udało mi się na obu odszukać "usunięty" plik lecz komunikat w programie wskazywał jakość pliku do odzyskania jako "biedną" więc to zostawiłem i przychodzę tutaj. Czy mogę jeszcze szukać ratunku? :< nie rozumiem czy to wina moja czy oprogramowania, z innymi plikami tak nie ma, brak backupu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...